Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pult ja kliimaseade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pult ja kliimaseade

    Mul on probleem selles, et pult ei saa kliimaseadmega (inverter) regulaarselt ühendust. Kord saab, kord ei saa. Kui parasjagu inverter läheb puldist tööle, siis signaal jõuab inverterini ruumi igast nurgast ja ka siis, kui pult on takistuse taga. Korra vahetati interveril mingi elektroonikaplaat välja, kuid nüüd on probleem jälle üleval. Kuidas ma saaksin kontrollida, kas pult saadab signaali välja või ei. Olen kuulnud, tänapäeva moblaga olla võimalik pildistada puldi lambikest (või mis iganes selle kiirguri nimi on, mis signaali välja saadab), et kas signaal läheb puldist välja või ei. Olen korduvalt nii inverterile kui puldile taaskäivitusi teinud, kuid seaduspärasust ei selgu. Kui inverter puldile ei reageeri, töötab see siiski käsitsi juhtimisrežiimis. Kliimaseade ise on Fujitsu asya09lcc.

    #2
    Vs: pult ja kliimaseade

    Esmalt postitatud hendrix poolt Vaata postitust
    Olen kuulnud, tänapäeva moblaga olla võimalik pildistada puldi lambikest (või mis iganes selle kiirguri nimi on, mis signaali välja saadab), et kas signaal läheb puldist välja või ei.
    Fotoka (ka mobiili sees oleva) nn. diginäidik/displei näitab jah puldi tulukese vilkumist.
    Aga ega sellel probleemsel ajamomendil mingi säästulamp vms. vilkuv valgusallikas (teler, monitor, misiganes) ei tööta?

    Comment


      #3
      Vs: pult ja kliimaseade

      Täpsustuseks pead filmima või live view'd/eelvaadet kasutama. Vaatad läbi selle pimedamas puldi LED-i ja nupuvajutuse ajal on näha selle sähvimist.

      Comment


        #4
        Vs: pult ja kliimaseade

        Tänan nõuannete eest. Sain puldi signaali moblaga kenasti näha. Aga eks nüüd tuleb siis asja edasi uurida, millises lülis viga on, et pult kliimaseadet ei suuda juhtida.

        Comment


          #5
          Vs: pult ja kliimaseade

          äkki lähedal mõni hõõglamp? Päike särab peale? Seadet on võimalik pimestada eri IR allikatega. Endal kogemus vanast ajast et 75W reflektoriga laualamp pimestas remonditava seadme IR sisendi.
          Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
          1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
          2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

          Comment

          Working...
          X