Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

USB toitega õhupump telgi madratsile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    USB toitega õhupump telgi madratsile

    Mul on kajaki/süsta/kanuumatkadel mobiili laadimiseks 5000mAh päikesepatarei-aku, mis on energiaallikas matkadel.

    USB väljund olemas, peaks andma siis Solar Plate Current:18.5Wh, 5V, 1000mA. Kuna need pumbatavad madratsid on tänapäeval juba väga kerged ja mugavad magamiseks, siis oleks hea kui suudaks mingi pisikese USB toitel pumba sinna külge pookida ja 2in madrats täituks justkui iseenesest.

    12V pealt autodele on antud vidinad ammu olemas ja toimivad normaalselt:
    http://www.ebay.com/itm/12v-volt-Air-pump-inflate-beds-mattresses-pool-toys-etc-/360376475759

    Kuna ma elektroonikavaldkonnas olen nõrk, siis kas oleks tehtav, leitav ja saadav kusagilt selline õhupump, mis mu päikesepatareil toimiks?



    #2
    Vs: USB toitega õhupump telgi madratsile

    Ma pakuks paremad variandid, võtad käsipumba ja otsid kõige rumalama kes sinu eest ära teeb :P või proovid suruõhuballooniga. Viimane oleks mugavam, ei pea ei pea midagi tegema ja ülejäänud aja ei pea pimedas ka istuma

    Kardan, et su ootused oma päikesepatareist on liiga suured seda 5V ja 1000mA saad heal juhul ainult päikese paistelise ilmaga ja seda ainult 5W. Sinu aku 5A, jällegi mis aku, kas ka 5V? No sel juhul on seda vaja tõsta, et sinu pakutud 12V toimiks normaalselt, kas ka voolu saab nii palju kui vaja ei tea, seal just nagu, mitte mingi hinna eest ei taheta õelda palju voolu see pump üldse tahab, nagu käiks ainult staatilise pinge pealt ja voolu ei võtagi.
    viimati muutis kasutaja RaunoK; 06 m 2013, 13:28.
    Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

    Comment

    Working...
    X