Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

K 174 YH4

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K 174 YH4

    Kas keegi saaks mind aidata sellise infoga, et kust ma saaksin kivi K174YH4 või äki saab seda millegiga asendada..
    muidu see peaks olema madal sageduse võimenduse oma, sest tahaks vastuvõtjat ehitada...

    #2
    Kas keegi saaks mind aidata sellise infoga, et kust ma saaksin kivi K174YH4 või äki saab seda millegiga asendada..
    muidu see peaks olema madal sageduse võimenduse oma, sest tahaks vastuvõtjat ehitada...
    Kui tahad ise ehitada, siis see kivi pole ju kohustuslik lõppu panna. Pane näiteks tda2003/2004, või kui lahjemat tahad siis lm386 või vahi elfa kataloogi, seal osadele kividele pole isegi juppe juurde vaja
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vene riistades oli se vist vaid kõrvaklappide võimendiks.
      Vaata jah Elfa kataloogist , saad hulga lihtsamalt asja tehtud.
      ehh... andrjusa

      Comment


        #4
        Muidu tahan seda skeemile http://www.hot.ee/evo14/vaata seal cb-raadiod ja to vastuvõtjale. Ma muidu algaja ja ei jagas seda asja nii hästi. Kas ma peaksin siis näiteks selle kivi (tda2003) ühendama sama moodi nagu peaksin ühendama kivi K174YH4

        Comment


          #5
          Pnned googlesse oma otsitava kivi nime +datasheet või circuit ja peaksid leidma sobiva skeemi
          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

          Comment


            #6
            http://radio-spravochnik.by.ru/mksx174/001.shtml
            "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

            Comment


              #7
              K174UN4 baasil on keerukas ehitada, liiga palju on väliseid korrektsioonelemente.sama kehtib ka tda 2003 kohta.kasuta parem tda7052. osasid vähem ja heli parem.

              Comment


                #8
                Aga kas ma ühendan jald sama mood? (tda7052)

                Comment


                  #9
                  1.jalg toide 4,5-18v 2.sisend 3. ja 6.üldjuhe(miinus) 5 ja 8 jala vahele tuleb valjukas. 4.jalg on heliregulaator(paned megase poteka üldjuhtmesse. 7. jalg jääb vabaks.

                  Comment

                  Working...
                  X