Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mikroskeemi tuvastust palun ... võhikule

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mikroskeemi tuvastust palun ... võhikule

    On hiina pärituolu USB-SD-autoraadio paljuütleva nimega "Car MP3 Player", millel helitugevuse reguleerimine ei tööta. Lahtivõtmisel selgus, et kogu aparaadi peale on 3 kivi (vist, nuppude ümbrust ma ei tahtnud veel kiskuma hakata):

    1) lõppvõimendi TDA7573 (mis ei seganud hiinlastel karbi peale suurte tähtedega 4x45W kirjutamast),
    2) BK1080, mis interneti andmeil on raadiovastuvõtja, ja
    3) tundmatu 64-jalgne:

    Click image for larger version

Name:	IMGP5642_crop.jpg
Views:	1
Size:	272,9 KB
ID:	876070

    Niivõrd kui mu silmad seletavad, on kivil kirjas ATS2800 ning alumises reas vist ZCAONAB A7A vmt. ATS2800 guugeldamine mulle mõistlikke tulemusi ei andnud. Peaks see kivi ilmselt tegelema USB-pesast ja SD-kaardilt andmete lugemisega, mp3-failide dekodeerimisega, ekvalaiseri etendamisega ja kogu värgi (sh nuppude-tabloo) juhtimisega. Kuid sellest ei piisa.

    Niisiis järgneb palve: kas keegi tunneb seda kivi ja saab mulle andmelehe või vähemalt jalgade otstarbe anda? (Või teab, mille analoogiga tegu).
    Tänan juba varakult!

    P.S. Igaks juhuks lisan vea kirjelduse, ehk on kellelgi sellise jamaga pistmist olnud. Nimelt hakkab aparaat (sisendist sõltumata) sisselülitamise järel üsna valjusti mängima. Helitugevuse nupu pööramine muudab küll vastavat arvu LCD-tablool, kuid mitte helitugevust ennast. Vait jääb lärm alles siis, kui helitugevus nulli keerata.

    #2
    Vs: Mikroskeemi tuvastust palun ... võhikule

    Tundub, et tegu on siisk iprosega: MCU: ATS2800 (http://www.amazon.co.uk/Baytter-Digi.../dp/B00AHT20FC)

    Comment

    Working...
    X