Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Eagle kajaloodile garmini andur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Eagle kajaloodile garmini andur

    olukord selline, et on üks Eagle cuda kajalood, millel puudub juhtmestik ja on olemas Garmini kajaloe andur koos juhtmestikuga. Paraku on pistikud erinevad ja Garmini seade uuem ja rohkemate võimalustega, mida mul tegelikult vaja ei ole.

    Vaja oleks siis garmini andurist saada signaal sisse ja ühendus vooluvõrku.

    Kas keegi oskaks selle operatsiooniga hakkama saada?

    Panen siia pildid ka:

    kajalood:


    Click image for larger version

Name:	12072012.jpg
Views:	1
Size:	43,8 KB
ID:	875809

    pistik kajaloodil (siit läheb sisse nii signaal kui ka power)

    Click image for larger version

Name:	12072012(001).jpg
Views:	1
Size:	29,2 KB
ID:	875810

    samasugune 6 pinniga otsik on garmini juhtmestikul anduri ja poweri juhtmekimbu vahel.
    Click image for larger version

Name:	12072012(004).jpg
Views:	1
Size:	45,3 KB
ID:	875811

    siin jooksevad juhtmed 1) andurist ja 2) power (jm nt heli, mida pole vaja, teiste garmini seadmetega sidumiseks jne)
    Click image for larger version

Name:	12072012(006).jpg
Views:	1
Size:	55,7 KB
ID:	875814

    ja siin siis pistik ise mis Garmini seadmesse läheb. Sisuliselt oleks siit vaja saada Eagle seadme sisendisse ainult temale vajalikud otsad.

    Click image for larger version

Name:	12072012(005).jpg
Views:	1
Size:	39,9 KB
ID:	875815

    Kui keegi oskab arvata, et saab abiks olla oleksin väga tänulik. Kui keegi on nii tark, et oskab öelda, et see tegevus ei tasu vaeva siis ka see arvamus võib tulla.

    Miks ma Eaglele uut andurit ei soeta? V: kasutatuid sisuliselt ei liigu ja uus maksab a´la 5 eur vähem kui kogu uus komplekt... ca 110 eur

    tauri@infoweb.ee
    56220022

    Käisin ühes pädevas töökojas ja hinnakirja järgse tunnihinde põhjal seda teha pole mõtet...
    Lisatud failid
    viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2012, 03:44. Põhjus: kokku

    #2
    Vs: Eagle kajaloodile garmini andur

    eagle poole pealt:
    1.Temp
    2.Power
    3.Temp gnd
    4.Power gnd
    5.Sonar
    6.Sonar gnd
    ehk leiaks ka garmini pistiku otsad kui sa mingi täpsustava märkuse mudeli kohta ütleksid

    Comment


      #3
      Vs: Eagle kajaloodile garmini andur

      eagle omad leidsin ka sekund tagasi üles tänud.

      garmin echo 150

      Comment


        #4
        Vs: Eagle kajaloodile garmini andur

        toksi googlisse Garmin Fishfinder 90 connector pinout ja vaata pilte.seal on mingi rääbakas käsitsi tehtud joonis.
        ehk sobib

        Comment


          #5
          see pilt nii väikse resoga, et ei loe hästi välja.
          Aga tegelikult oleks vaja teada selle anduri 6 pinniga pistiku seletust.
          Teisest kimbust tuleb minule vajalikest asjadest ainult power

          käisin ka Garmini "remonditöökojas" kristiine keskuses. peale lühikirjeldust olukorrale kästi aparaat neile remonti viia. Ei aidanud ka üle seletamine et aparaat terve ja mure hoopis muud. Peale seda tehti mulle selgeks, et enne aparaadi kohu lahti kiskumist nad mulle ei oska pinnide otstarvet seletada. Sisuliselt võiks seda võrrelda arsti juurde konsultatsioonile minekuga, mis lõppeb kõhu lahtilõikamisega. remondivad seal veel kõiki telefone- ei julgeks küll sinna midagi viia...
          Seevastu oli Garmini maaletooja värkstuba väga sõbralik ja kuigi kõige tähtsamat nina kohal ei olnud siis usutavasti viimases hädas saan sealt abi.

          Aga Pirital käigust oli niipalju kasu, et tuvastasin, et mul see suur 18 pinniga ühenduspistik on juba nö gepsuga sidumiseks- kui nüüd meenutada siis nii see oli jah. See tähendab, et andurist tulevad 3 otsa on temp, sonar ja grownd (tundub et kasutavad ühte ja sama miinust)
          Power +/- asukohad on teda.

          Kas ma mõtlen õigesti, et kui ka temp, sonar ja ground katseeksitusmeetodil selgeks teha siis ei juhtu midagi? loogika ütleb nii, et kui panen 1 klemmi külge ja siis võimaliku kahe vahel proovides saan groundile pihta siis hakkab emba kumba andur tööle ja kui saan teisele andurile pihta siis ei saa ju midagi juhtuda...

          Mainin ka ära, et juhtmeid olen jootnud nooruspõlves küll aga ega mul mittemingisugust vastavat haridust ei ole- nii et ärge näkku lööge
          viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2012, 19:38. Põhjus: kokku

          Comment


            #6
            Vs: Eagle kajaloodile garmini andur

            leidsin ka garmini 6 0tsaga pistiku pildi(aga see on sama kehvake).googlist siis pinout on garmin transducer.
            vaata samuti pilte.pildi nimi on airmar

            Comment

            Working...
            X