Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

CD-ROM autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CD-ROM autosse

    Tahaksin CD-ROM'i autosse panna, probleem on aga toites (5 ja 12V). Tuleks ilmselt kasutada 7805 ja 7812 transse aga kuidas toidet stabiilsena ja häirevabana hoida  ???  Ilmselt miskise drosseliga. Äkitse keegi on juba seda teinud ja mõistab nõu jagada.

    #2
    Ma arvan, et suurem probleem on mängijas. Auto ju põrub ja arvutite CD-ROM'id ei puhverda mängitavat pala teps mitte.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      7805 ja 7812 on integraalstabilisaatorid mitte tranzid Idee kohta arvan,et lihcam on miskisugune auto CD-pleier osta.Nii kallid nad ka ei ole.
      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

      Comment


        #4
        Kui cd rommu panna mingistele padjakestele (akki sobiks kah mone teise vana cd agregaadi silikoon padjad) pole proovinud
        cd rommu autosse panna aga teooria on mull selline.
        Ah ja stabiliseerimine, ma arvan et kui stabilisaator vahel on ja m6ni suurem eloktrolyyt ja pisem keraamik m6lemal pool
        stabikat on ei tohiks probleeme tekkida aga kui tekkib voib
        proovida vahele orgunnida automakki filter plokki.Aga ja see nii teooria tasandil v6id ise katsetada algul v2hemaga ja kui probleeme tekkib siis juurde miskit panna.Huvitav oleks teada mis v2lja kukub.

        Comment

        Working...
        X