Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

    Tere,
    Mure selline, et oli vajadus vahetada kondekad ära. Vanad lihtsalt ajasid mõga välja aga vahetamisel (vanade võtmisel) sai ka tehtud natuke pätti, kuna vanad ei tahtnud ära tulla siis lõikasin jalad maha ja pm "puurisin" läbi plaadi, et saaks auk ikka läbi. Tina jäi tee-mis-tahad ikka auku ja nii ta läks.

    Trükiplaat paistab olevat 2 poolne ehk siis mõlemil pool plaati on rajad ning puurumisega ma pm lõhkusin need tüüpilised augud ära ja nüüd küsimus.

    Nüüd küsimus: Kui mul on mõlemil pool rada aga need augud on kahjustunud nii palju, et mõlemi poole rajad augus kokku ei saa siis kui ma uue kondeka sisse paistan siis pean mõlemilt poolt trükiplaati rajad kondeka jala külge jootma?

    Endal nüüd suured küsimärgid pea kohal, et mida kuidas teha. Idee poolest peaks ju nii olema, et mõlema plaadi poolsed rajad saavad selle kondekaga ühendatud.

    Kui keegi Tartus leiab, et võiks mõnede eurode eest mul asja korda teha siis võib ka seda varianti pakkuda.

    Väike artikkel kogu asja seletusest: http://www.technomotive.com/howto/ecu1g/caps.htm

    #2
    Vs: Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

    Kes vähegi oskab midagi öelda selle mõlemilt poolt plaati kondeka jala külge jootmisest siis palun öelge.

    Comment


      #3
      Vs: Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

      Kui on ikka ainult kahepoolne plaat, siis tuleb mõlema poole rajad omavahel kokku joota jah, pane näiteks peenike traat läbi, jooda kinni ja siis konded järgi.

      Comment


        #4
        Vs: Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

        Antud lingil mis postitasin on ka näha pilte antud asjast ... äkki keegi kinnitab, et on ikka 2 poolne

        Comment


          #5
          Vs: Kondekate vahetus (ja vb abi Tartus)

          Paaril 90'a mitsu ajul ka kondekaid vahetanud, olid vist küll kahepoolsed jah.

          Comment

          Working...
          X