Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Küsimusi külmkatoodlambi kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimusi külmkatoodlambi kohta

    Kas selline asi võib läbi põleda, kas ta on vaakumtoru, kas see kõrgepingejullal on mingi kaitse mis võib see läbi minna, kas lamp saab siis põleda kui sinna anda peale valet pidi pinge.
    Ühesõnaga mul üks selline valgustoru on mis enne töötas ja nüüd ei tööta
    Ühendasin juhtmeid lahti ja hiljem kokku - siis töötas - u 1 min hiljem enam ei töödanud
    Enne seda põles korralikult u kuu

    #2
    Tegemist on vaakumtoruga, 2 elektroodi otstes. Toidetakse umbes 400V vahelduvvooluga. Arvan et muundi ise on kutu, mitte toru.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Aga mul mingi selline toru kust mõlemad juhtmed tulevad ühest otsast. Toru ise koosneb 2 osast - plastikkate ümber ja sees peenike toru mis helendab, see peenike toru liigub veits koos juhtmetega, aga ei usu et asi selles saab olla.
      Ma omameelest ei saanud teda läbi kaa kärsatada sest ta põles pärast uuesti ühendamist korralikult minuti ja siis andis otsad.
      Kui midagi oleks valesti ühendanud siis oleks olnud 2 versiooni: kas oleks kohe läbi läinud või või üldse mitte põlema läinud.
      Homme oomipoes uurin et mis ja kuidas. Siis annan neile küsimustele vastused kaa - äkki kellegil on tulevikus abi

      Comment

      Working...
      X