Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

pleier undab adapteriga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pleier undab adapteriga

    OK, kunagi sai ostetud mingi UNOMAT'i adapter, sellex, et kuulata pleierit ka võrgutoitest teinekord. Aga niikui pleieri adapteri külge panen, tuleb muusikale taustax mingi undamine. Kassetti panen mängima, siis on normaalne. Panen adapterile kribatud andmed kah üles siia.

    Input: AC 117/230V 50/60Hz
    Output: DC 1.5-12V 350 mA max.

    Äkki keegi oskab öelda, milles on probleem, kuidas lahendada, või millise adapteri ma tegelt peaxin ostma siis. Või on viga hoopis pleieris, ta on mul päris vana juba.


    GEorGE

    #2
    Toitepinge sisaldab mingit vahelduvpinge komponenti. See ongi see mis uriseb.
    Lahti saab sellest siis, kui toitpingele mingi filter tekitada, mis selle komponendi kõrvaldab. Võib ka pingestabilisaatorit kasutada. Toodud andmetest ei selgu, millist pinget on pleierile vaja.

    Lauri Link

    Comment


      #3
      arvatavasti on toite plokil mingi kondekas ära.

      eix

      Comment


        #4
        Ma soovitan teil lisada pleieri ja adapteriga paralleelselt kondensaator 50V 500mkF, vaadake, kes aitab. Kui ei, koostage põhjalikum pingestabilisaator või filter.

        tom

        Comment


          #5
          Toiteploki voimsust on tsipa vähe!
          Võib proovida panna suurem filterkonde või osta võimsam NB! stabiliseeritud toiteplokk.


          Vivihur

          Comment


            #6
            Olen isegi selle probleemiga maadelnud.Ma soovitaksin kyll mingi stabilisaator sinna toitekale sisse ehitada.Minu arvates võtab kasvõi LM317 (LM337) päris hästi võrgumüra ära!Sai katsetaud toiteplokki 60 000 mikrofaradise kondekapakiga aga see ei andnud küll eriti head tulemust.Hetkel kasutan enda universaalses reguleeritavas toiteseadmes stabikat LM338 (5A)see teeb küll oma tööd väga korralikult ja võrgumüraga probleeme ei ole v.a. üks erand iseehitatud FM saatjat ei õnnestu mitte kuidagi korralikul toiteplokist toites tööle saada, samas kui patareilt töötab normaalselt!
            20+ aastat elfafoorumis

            Comment


              #7
              Toide on pisut nõrk vict selle 60000 kondeka jaox...

              Nimelt on elektrolüüdil tyki väiksem takistus, kui ta on tyhi ning see koormab trafot nii palju, et see jälle ei jaksa kondekat laadida...takistus ei suurene ning tekibki surnud ring...soovitan panna suurema traffo ning siis mingi 5000 mF kondeka ning asi peaks korras olema...ning parim variant olex veel kui mingi stabika ka vahele lükkad...

              8)
              Audiol on hing sees...
              NotAnotherDigg

              Comment


                #8
                Odavam oleks mingi KPEH-stabikaga...
                Vene omad, saab paari krooniga kätte, vs LM317, mille ostsin 20 eegu eest

                Comment

                Working...
                X