Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külmkatoodi toiteka parandamine.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Külmkatoodi toiteka parandamine.

    Soetasin just 175eeguga neooni, et väheke jõulumeeleolu vaikselt luua.

    ühendasin juhtmed valepidi ja miskit kärssas läbi vist, enam õiget pidi põlema ei lähe

    #2
    Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

    abi palun
    Unlimited space to host images, easy to use image uploader, albums, photo hosting, sharing, dynamic image resizing on web and mobile.

    Comment


      #3
      Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

      Ei ole eriti aru saada, aga kui seal paremal on kaitse, kontrolli see üle. Kui see korras, kontrolli dioodid üle. ning samuti kas mulle tundub või ongi ülemine konde punnis (kui see konde on...)?
      Et siis tester näppu ja katsetama. Kui testrit pole, siis peab naabreid tüütama. Kui kõik muud väiksemad jubinad töökorras, siis on läbi põlenud trafo (see kõige suurem)

      Comment


        #4
        Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

        Kontrolli transistore, kui läbi, siis uued asemele. Seejärel kontrolli kaitset. No ja kui lüüt tagurpidi pingest punni läks, võib ka selle vahetada. Rohkem seal midagi minemas pole. Trafo vaevalt...

        Comment


          #5
          Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

          ma kardan et see vask mähis seal - trafo? ongi ainus asi mis perse läheb kui poolused segamini ajada (kuulsin mingit vurtsu ka just sealt tulevat) aga ei tea kas kudagi elu sisse ajada talle saab, ma kardan et sellist micro mähist ma küll kuskilt üksikult ei saa. ostsin testeri just ja hakkasin juba katsetama eks näis a krdi segane aparaat, peab manuaali lugema veel hakkama vist

          Comment


            #6
            Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

            muide mul on mingi ac/dc universal charger millega annab asjale äkki õiget watti anda sest kui ma andsin NiCd'd hakkas midagi juba toimuma, üks see konde läks kuumaks

            Comment


              #7
              Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

              igatahes muret pole, kui ei saagi käima ma viin tagasi, asi pidi nagunii kahte pulka toitma aga huiatki teise järgi lükkasid hakkas esimene ka jurama.

              Comment


                #8
                Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                Nu kui juba suutsid ära lühistada, siis vaevalt selle esimese probleemi pärast uue annavad...

                Comment


                  #9
                  Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                  testisin järgi ja transformaator ongi kaput, kas seda on kuskilt võimalik osta/parandada uut sinna mingi 25ka eest või pean laskma poodidel tellida terve uue toiteka.
                  ps! asi oli oli ostes pooleldi pakendist väljas ja tsekki ka ei antud. peaks lihtsalt oksa laiali ajama, sisse marssima ja räuskama hakkama et kutsuge ülemus, müüte mulle mingit praaki!
                  see on väike võmalus et ma nii käitun aga igatahes mul on nüüd UV külmkatood pulk, tutikas, üle. kes soovib saab alexandri nelipaki vastu omale

                  Comment


                    #10
                    Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                    Esmalt postitatud kaamel poolt Vaata postitust
                    ühendasin juhtmed valepidi ja miskit kärssas läbi vist, enam õiget pidi põlema ei lähe
                    Kuidas valepidi - kas 12V +/- valepidi või 12V lambi asemele ja lamp 12V-pessa?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                      Esmalt postitatud vaiko poolt Vaata postitust
                      Kontrolli transistore, kui läbi, siis uued asemele. Seejärel kontrolli kaitset. No ja kui lüüt tagurpidi pingest punni läks, võib ka selle vahetada. Rohkem seal midagi minemas pole. Trafo vaevalt...
                      Kõik nimetatud tükid vahetetud ja asi töötab. Transistoride 2SD1616A asenduseks sobis BC639, kaitse 0,5A.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                        See on kahe lambi jaoks

                        Comment


                          #13
                          Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                          Põhimõtteliselt küll, aga minu käes olnud isendil oli väljundahelas üks konde jäätud panemata (?) ja toimis ainult üks lambipesa.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                            Mul vedelb üks toide, ei mäeta ainult kas ühe või kahega, oleks huvi?
                            siis vaataks täpsemalt järgi

                            Comment


                              #15
                              Vs: Külmkatoodi toiteka parandamine.

                              tänud kasutajale vaiko, kes asja juba ära parandas.

                              Comment

                              Working...
                              X