Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

    Vajadus oleks üks vaz 2101/2102 originaalraadio kaasajastada. Korra siin üks teema oli ja lihtsa mono fm raadio sinna sisse organiseerimisega saaksin hakkama. Mõttes oleks sellist projekti natuke edasi arendada. Peas on mõlkunud idee originaalraadio korpuse sisse paigaldada fm raadio ja mälukaardipesaga ning väikese ekraaniga mp3 mängija ning lisaks eraldi helivõimendi osa nii, et raadio välimimus jääks originaalilähedaseks. Siiani pole mul õnnestunud ühtegi kaasaegset mp3 pleierit lammutada aga ehk keegi oskab kommenteerida, et kas mp3 pleieri ekraani n.ö. emaplaadilt eemale paigutamine oleks üldse tehtav? Terves pikkuses mp3 pleier vist selle raadio korpusse horisontaalselt ei mahuks ja kui mahub siis ekraani kirjad läbi raadio originaalskaala välja küll ei paistaks. Lisaks oleks vaja kuidagi mp3 pleieri nuppude juhtimine kuidagi raadio originaalnuppude alla tuua. On keegi midagi analoogset üritanud või oskab keegi soovitusi jagada?
    Sobivat raadiodoonorit mul veel hetkel kahjuks ei ole aga plaanis on see muretseda.
    20+ aastat elfafoorumis

    #2
    Vs: Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

    Mõte on üllas. Ikka saab lihtsalt pead sellise mp3-eka vaatama mida saab niiviisi eraldada. Ma olen kunagi ühest veneaegsest autoradioolast (ural avto mingi nr.) võtnud ainult esipaneeli ja nupud ning teinud sellest imitatsioon paneeli, et pikanäpukad selle taga olevat norm. makki rotti ei lükkaks. See oli suht 90ndate algul kui ilma paneelita makk kah minema rändas.

    Comment


      #3
      Vs: Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

      Äkki peaksid USA netipoodidesse piiluma - seal leidub igasugu huvitavate mõõtudega MP3 mängijaga raadioid.
      Et midagi sellist siis : http://www.sierramadrecollection.com..._detail&p=2859
      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

      Comment


        #4
        Vs: Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

        Tõstaks vana teema ülesse.

        Küsimus siis ikkagi selles, et kuidas seda vana raadiot saaks fm`i peale seadistada?

        Comment


          #5
          Vs: Mõttes oleks vaz/lada 2101/2102 originaalraadio kaasajastada

          Esmalt postitatud fomoco poolt Vaata postitust
          Küsimus siis ikkagi selles, et kuidas seda vana raadiot saaks fm`i peale seadistada?
          Selline?Seadistada pole seal midagi, tegemist on kesk- ja pikalaine raadioga. Raadioosa tuleks välja visata ja uus sisse ehitada.

          Comment

          Working...
          X