Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Miks nii kallis??? :(((

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Miks nii kallis??? :(((

    Tahaksin LED osta, aga nad on nii kallis, sinised on umbes 30 krooni, Kas odavam ei ole??

    #2
    No kui sa arvad et see ylemäära kallis on, eks siis võta kätte ja tooda odavamalt. Hea äriidee, kas pole. Ilmselt oleks kliente palju kui 10 eeq tk müüksid.

    Comment


      #3
      tahtsin autot osta, aga 8000000 dollarit...
      ssad aru, mida colim led, seda kallim, tavaline maxab u. 3-6.-
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #4
        tahtsin autot osta, aga 8000000 dollarit...
        ssad aru, mida colim led, seda kallim, tavaline maxab u. 3-6.-
        ma arvan, et asi pole selles kui cool asi on, vaid lihtsalt, see pooljuhtmaterjal mida kasutatakse siniste ja valgete ledide tootmiseks, on lihtsalt tunduvalt kallim. Aga eks mingil määral tõstab muidugi ka see hinda, et nende ledide järele on suurem nõudlus... meil on ju turumajandus ja hinna määrab tarbija!
        ...

        Comment


          #5


          ma arvan, et asi pole selles kui cool asi on, vaid lihtsalt, see pooljuhtmaterjal mida kasutatakse siniste ja valgete ledide tootmiseks, on lihtsalt tunduvalt kallim. Aga eks mingil määral tõstab muidugi ka see hinda, et nende ledide järele on suurem nõudlus... meil on ju turumajandus ja hinna määrab tarbija!
          vanasti ikka suurem nõudlus tekitas suurema tootmise ja suurem tootmine hinna languse

          Comment


            #6
            meil on ju turumajandus ja hinna määrab tarbija!
            mis sa arvad, miks on asja nimi just turumajandus
            aga just sellpärast, et hind kujuneb turul, kui nõudmine ja pakkumine tasakaalustuvad (kui nõudja on nõus ostma mingi hinna eest teatud koguse kaupa ja sama koguse kaupa on pakkuja nõus selle hinna eest müüma)
            ainult tarbija ei määra midagi

            Comment


              #7
              Mina olen aru saanud nii, et asi vxib olla nii odav kui tahes pannakse meil sinna 200% otsa ja ole lahke osta.

              Comment


                #8
                Mina olen aru saanud nii, et asi vxib olla nii odav kui tahes pannakse meil sinna 200% otsa ja ole lahke osta.
                Ise oled ikka loll, et 200% kallimalt ostad. Võid osta ka 200 protsenti odavamalt otse tootjalt ja min kogus 1000 tykki.

                Comment


                  #9
                  Ise oled ikka loll, et 200% kallimalt ostad. Võid osta ka 200 protsenti odavamalt otse tootjalt ja min kogus 1000 tykki.
                  Ise oled selline
                  Seleta siis ära miks erinevates kohtades samu asju väga erinevate hindadega müiakse.
                  Mina tavaliselt teiste ahnust kinni ei pleki vaid hoian silmad lahti kus samat asja odavamalt saab.
                  Naiteks paaris transe (NPN-PNP) mis maksavad poes u.60 saan mina 12eekuga ja ei mingit 1000 tükki

                  Comment


                    #10
                    Ma pole küll haldusjuhtimist õppinud kuid äkki on asi nii, et kui tuleb uus asi välja, on ta juba kallis. Mõne aja möödudes hind normaliseerub. Võtke kasvõi mõni uus prose. Või uut tüüpi arvuti (-vidin).
                    Alguses olid punased ledid ka kallid ja defkad. Nüüd peaaegu ei taheta neid nähagi. Ikka olgu sinine...
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Huvi pärast küsin, miks kõik peab sinine olema ???
                      Mina kasutan , kui vaja sinist valgust kuuselampide pirne, tuleb odavam ;D
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Huvi pärast küsin, miks kõik peab sinine olema ???
                        Mina kasutan , kui vaja sinist valgust kuuselampide pirne, tuleb odavam ;D
                        Läheb kyll teemast välja, aga ok, ehk moded andestavad.

                        See on looduse poolt niivisi seatud. Loomariigis on kah isased kirevamad, et emaste tähelepanu pyyda. Sama on ka inimestega, kõik ilmselt on aru saanud et sinine valgus (eriti ultra bright) hakkab paremini silma, seepärast noored posidi panevadgi oma autode peale siniseid tulukesi, et paremini emaseid püüda. Lihtne ja loogiline. Kõiges on süüdi soo jätkamise instinkt.

                        Comment


                          #13
                          kpihus, oled sa ikka xiges foorumis?

                          Comment


                            #14
                            "Ise oled ikka loll, et 200% kallimalt ostad. Võid osta ka 200 protsenti odavamalt otse tootjalt ja min kogus 1000 tykki"

                            OTSE TOOTJALT küll 1000 tüki kaupa ei saa.Tootjad võtavad jutule hoopis teise suurusjärguga kogustega.1000 tükki võid saada mõnelt vahendajalt.
                            Vana helitehnika remont Pärnus

                            Comment


                              #15
                              kpihus, oled sa ikka xiges foorumis?
                              Mina olen õiges foorumis, a teema (pigem paar viimast postitust) on vales foorumis 8)

                              Comment

                              Working...
                              X