Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Midagi huvitavat tegemiseks(talv tuleb)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Midagi huvitavat tegemiseks(talv tuleb)

    Terev siis ,et palun abi ,et mida huvitavat võiks ehitada. Ise mõtlesin ,et juhtmeta klappe aga ei tea läheb natuke liiga kalliks. Aga palun kes oskab midagi huvitavat pakkuda mida ehitada siis palun ütlege ja aidake mind.

    #2
    heh.VApsee.Ma küll tegevusetuse üle ei kurdaks.Jama värk kui midagi teha pole.Mul on tavaliselt tohutult teha, aga mõni asi peab parandamist/tegemist aastaid ootama.Pane fantaasia tööle.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #3
      Äkki tahad ühes eelnevas foorumis räägitud reklaami killeri teemal mõtteid mõlgutada?
      Või...mis üldse huvitav on sinu jaoks?
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Noh näiteks mina kavatsen selle talvega oma autoarvuti valmis saada. Ja tahaks yhe väikese roboti kah ehitada, siukese tehis intellekti.

        Comment


          #5
          Kuna talve lähenedes hakatakse igasugu jôulutilulilu müüma, siis ma tegin omale eelmine aasta kuuselampidest värvimuusika
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment

          Working...
          X