Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

MAX787, MAX788

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    MAX787, MAX788

    Küsimus lihtne, kust saab ja palju maksab?????

    tänud

    #2
    http://www.maxim-ic.com n2iteks.
    t2itsa tasuta saadavad.
    Paintball Ruhnu saarel - http://www.combat.ee
    Ruhnu WiFi, PMR446, SATnet - http://ruhnu.combat.ee

    Comment


      #3
      maxim-ic-st saab küll tastuta jah isegi tellisin.Otsi nende lehelt see kivi üles ja siis vali free samples Mis head peale hakkad nende kividega?
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        Kaua need kivad kohale tulid???
        Ma ka kunagi sajandeid tagasi tellisin, kuid siiani pole neist ei kippu ega kõppu

        Comment


          #5
          Mina tellisn firma nimele ja mingi 2 nädalat.
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            Mul jäi ka sama mulje et tuleb tellida firma nimele. Omale tellides ei tule kohale, ei reageeritagi mitte
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Veel see, et firma siis nimelt on haridus asutus ja panin kirja et klotsid tellin õppe otstarbeks. Tellisin 4 adc-d.Ilmselt sõeluvad ikkagi välja kellele saadavad. Nii, et kes õppivad või töötavad ülikoolide juures leppige oma teaduskonna laboriga ntx kokku ja tellige nende nimele.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #8
                Heh, ma tellisin ka Tipi nimele ja töö jaoks oligi vaja, mitte oma hobiks! Ju siis oli kiri kirjutatud vähese veenmisjõuga...
                Tuttaval on aga pisike elektroonikafirma ja neile helistati ISE tagasi ning küsiti kas veel miskit vaja. Vaat sedasi!
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Kas miski firma veel tasuta näidiseid saadab? Kas sulle email tuli tagasi kinnitusena, et tellimus vastu võetud. Mul oli nii et kui ankeedi ära täitsin ja minema klõpsasin tuli kohe mail ka et tellimus vastu võetud.
                  "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                  Comment


                    #10
                    Ei tulnud mingit maili, saatsin hiljem veel* ja sama lugu. Siis valisin teise firma tooted.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      eino sama siin et mail kinnitusega tuli aga kas ka kaup....

                      aga kas eestis keegi elektroonika kauplus ei müü neid???

                      Comment


                        #12
                        eino sama siin et mail kinnitusega tuli aga kas ka kaup....

                        aga kas eestis keegi elektroonika kauplus ei müü neid???
                        Läheb kah vaja neid. Tellisin free säpmlid. 788 tuli kohale aga 787 kohta öeldi et neid ei ole hetkel sämplitena, et saadavad kunagi hiljem. Eestist otsisin, aga kuskilt ei leidnud. Mõtlesin et kui sämplit ei saa siis ostan maximi veebist, aga seal ei saa eestit regada miskipärast

                        Kui tellida sisi ikka firma nimele, sest nad jagavad sämpleid lootuses et kui sulle meeldib siis sa tellid neid paar tuhat tykki. Eraisik vaevalt et selliseid koguseid tellima hakkab.

                        Comment


                          #13
                          njah, mul sama teema 788 tuli kohale aga 787 mitte muffigi... aga kas keegi siis eestis ei müü neid????

                          Comment


                            #14
                            njah, mul sama teema 788 tuli kohale aga 787 mitte muffigi... aga kas keegi siis eestis ei müü neid????
                            Ei ole leidnud, Aga maximil on soomes distribuutor, helistan neile homme, äkki saab sealt.

                            Comment


                              #15
                              nüüd jõudis kohale ka max787

                              Comment

                              Working...
                              X