GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 24hsebija
    Liige
    • 03/2004
    • 72

    #1

    GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

    Kas nimetatud signalisatsioonisüsteemile on võimalik lisada mingi GSM mooduli moodi asi? Majas on see PC560 juba mitu aastat truult teeninud ning olen sellega vära rahul. Kuid mulle ei meeldi see, et häire korral karjub ainult pasun (4-ne pieso).
    Pole mõtet hakata ka pakkuma, et liitu mõne turvafirma teenusega jne - asukoht lihtsalt selline, et sinna kohalejõudmine võtab ka turvafirmal omajagu aega. Kui aga häire korral tuleks telefonile SMS, siis saaks kasvõi naabri uurima saata.

    (Sõbral on Jablotron JK-15-EN ja tahaks omale ka mingit sarnast funktsiooni).
    Ette tänades...
    viimati muutis kasutaja 24hsebija; 30 December 2008, 20:10.
  • haamer
    Liige
    • 07/2006
    • 36

    #2
    Vs: GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

    Kindlasti saab lisada. GSM mooduleid saab Tevalost ja Turvatehinika AS-st näiteks või soodsalt eBuys-st. Vaja läheb veel mõnda 12 V releed, kuna enamus mooduleid tahavad pingevabu kontakte, kuna DSC-l aga ainult PGM-d pingega.
    Agilent 16700B, w16534A, w16522A

    Comment

    • 24hsebija
      Liige
      • 03/2004
      • 72

      #3
      Vs: GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

      Ühes teises ja vanemas teemas soovitati kasutada Teltonika T-Voice nimelist asjandust. Kas oskab keegi öelda, on see sobiv ülalnimetatud valvekeskusega? Ning kes ja mis hinnaga seda Eestis müüb?

      Comment

      • GU50
        Liige
        • 11/2004
        • 2139

        #4
        Vs: GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

        Head kogemused on Oskando valmistatud GSM valvemodemitega. Seadmed toimetavad probleemitult juba 2 aastat. Ei olnud kallis seade võrreldes teiste pakkumistega. Neil on need tooted nimelõpuga -keeper: Homekeeper, Boatkeeper jne. vastavalt otstarbele. 220V olemasolul on abiks Homekeeper, aga näiteks suvilas kus vaid 12V vool, kasutatakse edukalt Boatkeeperit. Homekeeper valvab ka võrguvoolu olemasolu, samas Boatkeeper mõõdab 12V akude pinget. Info edastatakse sms teel. Infot leiab ilmselt www.oskando.ee
        Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

        Comment

        • reuter
          Liige
          • 12/2004
          • 4453

          #5
          Vs: GSM moodul valvesüsteemile DSC PC560?

          valvesüsteemi oluline funksioon on jääda toimima ka elektrivoolu kadumisel, seega selle Homekeeperi kasutamisel võiks tal küljes olla ka mingi madalpinge tugi. vähe kasu, kui keskus valvad, aga GSM saata ei suuda
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...