Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

strobo

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    strobo

    Tervist! Leidsin oomipoest sellise http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=VELL_K2601 vidina, aga hind on veits kirves sellise asja kohta. Kuna selle datasheedil on skeem üleval (lk10) ja kõik komponendid on oomipoest saada (v.a. lamp), siis ma mõtlesin, et ostaks kõik komponendid eraldi ja teeks trükkplaadi ise. Milline lamp sellele võiks sobida? Ise pakuks sellist http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=VELL_S6030 kas selline kõlbaks? Ja kui ma tahaks sellele võimsama lambi külge ajada, siis mida peaks skeemis muutma? (kui üldse saab skeemi muuta, et võimsamat lampi kasutada)
    Tänud kõigile kes viitsiks aidata!

    #2
    Vs: strobo

    On olemas nõukaaegseid IFK-120 : üldlevinud fotovälgutites, stroboks mahvi ülearugi(hoidke silmi). Kaaskannataja Silver sai hiljuti (loodan, et sai ikka kätte) mõned.
    Küsi, kas kõlbavad. Omanimelise õlle eest saaks küll, aga ise korraldad transa.

    Comment


      #3
      Vs: strobo

      Esmalt postitatud Shele poolt
      On olemas nõukaaegseid IFK-120 : üldlevinud fotovälgutites, stroboks mahvi ülearugi(hoidke silmi). Kaaskannataja Silver sai hiljuti (loodan, et sai ikka kätte) mõned.
      Küsi, kas kõlbavad. Omanimelise õlle eest saaks küll, aga ise korraldad transa.
      Et see siis peaks sobima sellise skeemiga kokku? Mis anoodi min ja max. pinge on ja mis tal "lülituspinge" (ei tea kas on õigesti tõlgitud)?

      Comment


        #4
        Vs: strobo

        Elektroodide pinge on 300V ja gaasi vajalik ioniseerimispinge,mis antakse kõrgepingeelektroodile on 10kV.

        Comment


          #5
          Vs: strobo

          Siis vist see IFK-120 ei kõlba, sest selle TC-6 väljundpinge on ainult 6kV ja oomipoes pole ka strobo trafosid, mis üle selle välja annaks. Aga kas siis see http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=VELL_S6030 lamp võib sobida? Sellel on trigger voltage: 4KV min ja TC-6 on väljundpinge 6kV, aga kas ta äkki lampi siis läbi ei põleta?

          Comment


            #6
            Vs: strobo

            IFK saab vähemaga ka hakkama,vaja on ainult katsetada.Suhteliselt odav tükk ka,kui midagigi juhtub,nt läbi põleb,pole tast eriti kahju ka.

            Comment


              #7
              Vs: strobo

              SElles torus on tegemist mitteiseseisva gaaslahendusega, sain aastakümnete eest Tartus sellega vaeva näha. Sellisele ebamäärasele jurakale on minumeelest võimatu mingeid selgeid ELEKTRILISI parmeetreid anda. Seda kõrgepinge impulsstrafot ei saa Sa mujalt , kui vanast fotovälgust või kerid ise. Mul vast ka vedeleb isegi. Kui huvi, tule vii minema, saatmisega/viimisega tundmatutele enam ei tegele: elu õpetab isegi vana inimest. Kaks õiget õlut näppu ja saad, kui huvi.

              Comment


                #8
                Vs: strobo

                Esmalt postitatud Shele poolt
                SElles torus on tegemist mitteiseseisva gaaslahendusega, sain aastakümnete eest Tartus sellega vaeva näha. Sellisele ebamäärasele jurakale on minumeelest võimatu mingeid selgeid ELEKTRILISI parmeetreid anda. Seda kõrgepinge impulsstrafot ei saa Sa mujalt , kui vanast fotovälgust või kerid ise. Mul vast ka vedeleb isegi. Kui huvi, tule vii minema, saatmisega/viimisega tundmatutele enam ei tegele: elu õpetab isegi vana inimest. Kaks õiget õlut näppu ja saad, kui huvi.
                Tuleks, veaks heameelega minema, aga kahjuks elan Tallinnast 100km kaugusel Türil. Rongiga sõit läheks ka kalliks. Äkki ikka saaks postiga? Ma võiksin nende kahe õlle raha maksta pangaülekandega ja siis saaksite ise osta

                Comment


                  #9
                  Vs: strobo

                  Saatsin PS

                  Comment

                  Working...
                  X