Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

    Annab codegeni 300w toitekaga midagi teha? Eile avastasin et iga väiksemgi voolutõuge (valgus ainult vilksatas) tekitas reseti. Ntks panna kokku 1500 uF kondekaid toiteploki sisendisse.(Nende 2 suure kondekaga paralleeli)
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    #2
    Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

    Mul mac pro 500w toitega teeb reseti üsna tühise plõksu peale, samas win masinal on codegeni 400w (üks esimestest) ja käib nagu upsi tagant . Kasutage sellise plõksumise ajal parem kas läpakat või upsiga arvuteid.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #3
      Re: Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

      eile kõik vilkus, raadiod lõpetasid tööd, UPS undas, aga minu PC (mis ei olnud UPSiga ühenduses) töötas rahumeeli edasi :P ainult internet kadus vahepeal ära, sest ruuter otsustas resetti teha kõikumise peale. Kahjuks aga ei oska toitebloki kohta väga infot anda.

      Comment


        #4
        Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

        Mul eile vilkus, täna aga kadus juba tund tagasi üldse ära. Nett saabub mulle läbi õhu ja nendel seadmetel on kõigil akud lisaks.

        See 400w code läheb kohe varsti puhastamisele, saan vaadata mis seal seni sees on et need plõksud üle elab.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

          Sain kinnitust jälle kui hea asi ikka läpakas on ~2 tunnine UPS kohe sisseehitatud
          Väliste ketaste ja switchi jaoks on 12V 7ah aku.
          EE orjusest vaba!

          Comment


            #6
            Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

            kui toitel on sisendlüüdid kuivad, siis teeb jah sellist nalja. reeglina peaksid kõik toited kannatama kuskil 10ms katkestust, sisendlüütide mahu kasvatamisel võib seda aega oluliselt pikendada. liiga suurte lüütidega võib sisendi silla läbi lasta
            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

            Comment


              #7
              Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

              Mina olen kahtlustanud samuti, et Codegeni toitekatel miskit viga, kuid siiani ei olegi täpselt aru saanud. Chiefteci toitekatega sama configa arvutites pole probleemi olnud.

              Comment


                #8
                Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

                odav toide tihtipeale väga napilt kannab välja temale märgitud parameetrid
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #9
                  Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

                  Esmalt postitatud reuter poolt
                  reeglina peaksid kõik toited kannatama kuskil 10ms katkestust
                  Tjah, selle 10ms peab mäkk ära küll, nähtavasti on mul need plõksud pikema kestusega siiski olnud.
                  Õhtu ees tekkis lauale mingi AMD kast, sees Codegeni 350W, biosis teatab et CPU=200MHz (Sempron 2600+ ) ja CD sahtlit lükkab äärmise vaevaga lahti, käivitumine on Infinite Loop... Ilmselt ei kannata nad neid toitepingega trikitamisi.
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    #10
                    Vs: Codegeni arvuti toide ja lühikesed elektrikatkestused.

                    No nii nüüd 470 uF idele ka 670uF ja 470uF juurde joodetud. Vähe tihedaks see asustus seal läks aga kokku ta sai. Samas voolutõuked/katkesatused on ka ära jäänud.
                    Maailm oleks puhas ja süüta
                    kui poleks õllejogurtit
                    - Õ.Õ.

                    Comment

                    Working...
                    X