Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

    Vaja oleks leida korralik tööriistakast (kohver) elektromehaaniku tööde tegemiseks. Väga hea oleks kui tegu oleks juba põhitööriistadega komplekteeriud kohvriga (elektriku kruvikeerajad, näpitsad, lõiketangid, tellitav võti jne.). Endal oleks mugavam kui asjal oleks ka rattad all. Olen üritanud netist midagi asjalikku leida aga siiani tulutult. Hind võiks jääda sinna 10k juurde. Ehk keegi oskab midagi soovitada või vähemalt sellise kauba müügikohani juhatada? Kas Tartus ka mõni sobiv müügikoht on?
    20+ aastat elfafoorumis

    #2
    Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

    korraliku komplekti saab 10k kätte, aga paraku ei ole siis ühikuks EEK, vaid EUR.
    komplekt tuleb enamasti ise komplekteerida vastavalt oma harjumustele ja vajadustele. mul üks tuttav ostis endale kunagi mingi odava hiinlase, millel oli hea asjade paigutus ja tugev kest. plaan oli siis ajapikku purunenud jupid kvaliteetsetega asendada. paraku ainus, millest 3a jooksul jagu sai oli kärr, seega joppas. ma soovitaks minna sama teed või siis osta alguseks endale mingi käepärane tühi kast ning siis sinna tahtmiste ja vajaduste järgi sisu sisse. sinu hinnaklassis võivad valmiskomplektid olla liiga kesised või siis sisaldada ballasti, mida sa väga ei vaja
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

      Luna eesti (Peterburi mnt) neil on kataloogis ohjeldamatu valik komplekte. Küsi.

      Comment


        #4
        Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

        Keegi GT-line kohvrite müüjat oskab nimetada (peale yeint.ee)?
        20+ aastat elfafoorumis

        Comment


          #5
          Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

          oom pakub ka (farnell)

          Comment


            #6
            Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

            Miks sa kogu kohvri sisustust ühestkohast osta tahad. Suht normaalsed on Wiha sarja kruvikad (vist isegi Elfas olemas), näpitsad, lõiketangid, võtmed- Würth-st ja seal ka kohvreid igasuguseid. Drell koos piikajaga ja akukas Hiltist (Hilti- üks lollikindlamaid tööriistu siin saadaolevatest), ning ongi kohver koos. Ja ei lähe mitte, see asi maksma 10k eur-i.

            Comment


              #7
              Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

              Panasonic-u akukad on ka ülikõvad-kuulikindlad lausa.

              Comment


                #8
                Vs: Normaalne komplekteeritud tööriistakohver elektromehaanikule?

                Makita on tiba odavam klass, aga sellegipoolest üks minu lemmikuid, kuna töökindlus hea ja suht pisikesse kesta mahutatakse palju tööriista. AEG kogemused ka head, paraku uued mudelid on tehnilislet küll tiba täiustunud, aga kasutusmugavus pigem langenud ja seadmed kohmakamad. Milwaukee on pm AEG kallim vennas jne jne

                seda ma räägingi, kui osta konkreetselt vajalikud riistad ja kast, siis tuleb odavam ja hea valimise korral saab ka suurema kasutusmugavuse
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment

                Working...
                X