Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Velleman DVM850BL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Velleman DVM850BL

    Sain täna testeri kätte ja selline mure et panin juhtmed taha musta COM ja punase V..MA omasse ja keerasin testeri sisse 600V kus kõrval näitab V~ ja kollane valguse nupp seal ja akkasin mõõtma tepslist ja korraks visas õige vastuse 240V ja siis hakkas pilduma 1 ette.kui jälle ära võtad siis näitab kenasti 000 ja kui jälle proovid jälle 1.Milles jama?

    Lähemalt see http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-b...039&ddl=1#desc
    viimati muutis kasutaja alo852456; 18 m 2008, 13:10.

    #2
    Vs: Velleman DVM850BL

    Oled kindel, et 200V piirkonna peal ei ürita mõõta? 1 peaks ette tulema siis kui mõõdetav suurus väljub mõõtepiirkonnast. Kui mõõdad ikka 600V pealt, siis ilmselt kas patarei tühi või sai testril just nüüdsama garantiiaeg läbi.

    Comment


      #3
      Vs: Velleman DVM850BL

      Kipun arvama, et ta lõpetas töölepingu, aga pead ei anna.
      Mul üks tavaline D830 tegi sama pulli, kui kogemata valesti mõõtsin ja peale seda loopis 1 koguaeg ette. Mõõta oli võimatu ja nii ma ta nurka viskasingi.

      Comment


        #4
        Vs: Velleman DVM850BL

        Homme ostan uue pataka vahetan ära proovin siis .Kui siis ei aita viin kõrval majast naabri juurde las vaatab kas annab parandada.

        Comment


          #5
          Vs: Velleman DVM850BL

          Kella 1,5V omal näitab 845 kahtlane

          Comment


            #6
            Vs: Velleman DVM850BL

            Ju sa ikka ise selle tuksi keerasid.
            Muidu ei viiks sa seda naabri juurde vaid garantiisse.
            Miks sa aga siin ei ütle millises piirkonnas sa mida mõõta üritasid?

            Comment


              #7
              Vs: Velleman DVM850BL

              veab et pauku ei käinud, ma surasin sellise kohvikeetja pessa kontollis, uus riist ja käis kabuum. põhjus selgus pärast , varjestus oli paindunud vastu ~piirkonna alaldus dioodi. ostsin uue, võtsin lahti sama teema, liimisin kinni ja siis töötas. Aga see oli mitu aastat tagasi, vb kvaliteet muutunud. DVM890 on kyll väga pro tööriist, sai flukega paraleeli mõõdetud(fluke 175) ja kohati on isegi täpsem. Hinnavahest ja mõõtevõimaluste rohkusest muidugi ei räägi.
              Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
              1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
              2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

              Comment


                #8
                Vs: Velleman DVM850BL

                Ei hakknud uut teemat tegema mul sama multimeetriga selline jama ,et nii alalis kui vahelduvat voolu ei mõõda enam kõike muud mõõdab ilusti. Milles võib jama olla ?

                Comment


                  #9
                  Vs: Velleman DVM850BL

                  Esmalt postitatud qqopp poolt Vaata postitust
                  Ei hakknud uut teemat tegema mul sama multimeetriga selline jama ,et nii alalis kui vahelduvat voolu ei mõõda enam kõike muud mõõdab ilusti. Milles võib jama olla ?
                  Viga teada Üks käitsmetest oli läbi

                  Comment

                  Working...
                  X