Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

saatja ja vastuvõtja lubatud sagedusalas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    saatja ja vastuvõtja lubatud sagedusalas

    Äkki kellelgi olex mõni skeem? Ja et nad olex just eraldi ning töötaxid vähemalt paarisaja meetri kaugusel (no tegelt vähem võix kah). Eraldi sellepärast, et siin nigu mul suht amatööril lihtsam ehitada...
    Otsisin terve foorumi läbi, aga ei leinud, et miskit olex juba olnud.

    #2
    http://hamradio.online.ru/sch.htm
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Kuidas sel leheküljel orienteeruda?

      Comment


        #4


        Kuidas sel leheküljel orienteeruda?
        ei saagi..(vähemalt mina ei saa)

        Comment


          #5


          ei saagi..(vähemalt mina ei saa)
          Aaa kuidas ma siis peaxin sealt selle lihtsa saatja ja vastuvõtja üles leidma? ???

          Comment


            #6
            Seal on hunnik tööstuslike saatjate skeeme. Eriti lihtsad nad pole küll. Aga eeskuju/skeemifragmente saab ehk ikka võtta.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Seal on hunnik tööstuslike saatjate skeeme. Eriti lihtsad nad pole küll. Aga eeskuju/skeemifragmente saab ehk ikka võtta.
              Ma ei usu, et mina sealt mingit eeskuju võtta saaxin

              Comment


                #8
                Siis otsi netist võtmesõnadega wlkie-talkie või two way radio. Ehk leiad miskit asjalikku.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  äkki : http://www.hot.ee/evo14/

                  Comment


                    #10
                    See on küll lihtne skeemike ja ilmselt ka hästi korratav. Proovi järele!
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment

                    Working...
                    X