Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Videomaki mälu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videomaki mälu

    On keegi kunagi teinud videomakile patareiga toidet, et kellaaeg ja kuupäev ära ei kustuks kui vool ära kaob? Ei tohiks vist eriti raske olla?
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    #2
    Mis makil nimex? Minu teada tahavad nad tihti 12 voltsi ja mitte väikese voolu juures, seega patarei jääb mängust välja. Võib muidugi meeldivaid erandeid olla.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      aga kui pikka voolukatkestust silmas pead?kui just päevadest ei räägi,siis ehk sobix mingi back-up kondekas?vaata tevalo kataloogist,need peax päris kaua hoidma.akuga tuleb ikka mingi pisike skeem juurde joota,kondekaga peax hulga lihcamalt hakkama saama.
      Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
      Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

      Comment


        #4
        Mis makil nimex? Minu teada tahavad nad tihti 12 voltsi ja mitte väikese voolu juures, seega patarei jääb mängust välja. Võib muidugi meeldivaid erandeid olla.
        kas siis videomakil kell 5V-ga polegi?
        Iga loll oskab foorumi otsingut kasutada.
        Mina ei oska,sest mina ei ole loll.

        Comment


          #5
          Makiks on Philips VR520. Voolukatkestused tekivad max 24h, tegelen vahetevahel ürituste helindamisega-valgustamisega ja juhtub et kogu kodune pikendusjuhtmete-muude kaablite arsenal vaja mängu panna. muidugi oleks lihtsam pikendusi juurde osta, aga eesti energia suudab ka mõnikord üllatusi valmistada ja lihtsalt sportlik huvi asja vastu ka.
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Sellise pilli skeemi pole näinud. Kui juhtud lahti kiskuma, püüa indikaatori taga oleva suure kivilataka pealt nimi välja lugeda. Siis saab ehk netist pdf'i tõmmata ja sealt juba näeb mis pingega/vooluga asi käib.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              olemas terve manual paberkujul


              maksab palju:P



              displey kontrolliga tegeleb tmp93ct76f
              *************
              *LÄTI VABAKS!*
              *************

              Comment

              Working...
              X