Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

CCFL inverter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CCFL inverter

    lammutasin ühte vana seadet, milleks oli koopiamasin. nii ma siis leidsin sealt ülalnimetatut meenutava asja, koos lambiga. input, nagu juhtmeid mööda näpuga taga ajades, 24V, kuid, seal on veel klemm tähistusega "R" (run?) millest läks juhe mingisugusesse kontrollerisse, ning milleta asi kohe sugugi ei tööta, toiteplokiks kasutasin seadme enda oma, 24v, polaarsus korras, natukene voolugi tarbib, kuid tulemust ei paista. siinkohal küsin, kuhu ja läbi mille ma pean selle "R"'i ühendama, et lamp põlema hakkaks? päris niisama ma seda ei - ega + külge ei pistaks, olgugi et tasuta sain, aga läbi põletada sellegipoolest ei tahaks.
    ja veebist juba sellistele asjadele infot ei leia...

    #2
    Proovi alguses -24V (ehk maaga) ühendada. Võimalik ka, et tahab +5V käivituskäsku.
    kui nii tööle ei hakka, joonista natuke skeemi üles. Tegelikult võiks sellest lausa alustada.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      töötavad mõlemad, r ja - kokku ühendada...kuid see on vist ultraviolettlamp, seega pole midagi teha sellega (eresinise värviga)

      Comment

      Working...
      X