Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

mutti peletaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mutti peletaja

    asi niimoodi et:eit pani tomatitaimed maha ja paprikad ka,see roju tuleb ja mässab seal all,taimed närbuvad,eit minu peale tige,ostan turult muttipeletaja 300 tükk,panen pattakad sisse,töötas 10 päeva ja nüüd on õhtal,purgasin ja purgasin mitte midagi,seal transid c9014 ja c9013 mõõtsin ei saand sotti,äkki on keegi kes on asja purgand?või soovitaks midagi???

    #2
    muideks see on mul elu ja surma küsimus? teadjad mehed aidake plz.

    Comment


      #3
      see on mul elu ja surma küsimus
      vihane eit sul ikka ;D ;D ;D
      aga aidata ei oska...
      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

      Comment


        #4
        kuna juba aiandusfoorumiks kisub siis
        Keila turul (loodetavasti mujalgi) olid müügil sellised suitsupommid, mis tuleb muti käikudesse panna ja tuli otsa ja mutid kaovad (kaasaarvatud kahejalgsed mutid , kes õiendavad koguaeg)
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Skeemi pole maha joonistanud, aga peletaja töötab sedasi, et iga 15 ... 20 sek. järel lülitatakse sisse 3 ... 5 sekundiks buzzer, mis siis peaks mutte peletama.
          Omal see etapp läbitud ( maal isa katsetas ) ja ilma erilise eduta
          Seepärast soovitan mehaanilisi vahendeid maa-aluste püüdmiseks: "Parim mutt on surnud mutt" - ta ei tule enam kaevama 8)
          Head susserdamist !

          Comment


            #6
            Ehk leiad kuskilt õiged pommid, mida suuremad, seda parem. Paned maha, ja kõik elav lendab minema. Mulla ajad pärast omale kohale tagasi. Kui maja lähedal, siis nii ei saa.

            Mis linnas see mutivärk asub? Muidu vaataks asja, aga ei tea ju, kus asud?

            Äkki vaja patakaid vahetada?

            Comment


              #7
              Ma arvan, et ennekõike on mõni joode paha.Ehk siis kontrolli need üle. Aga kõigepealt pane uus patarei.

              Muide, tänu naabrile kes samuti kusagil aeda peab, sain teada et muttide (4-jalgsed)vastu aitab kasutatud kassi liiv. Mida rammusam, seda uhkem. Nii siis rändas eelmine aasta kogu mu loomakese toodang põlla pääle.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                jooted kõik ok!uued patakad sai kaa pandud,ikka mittemidagi

                Comment


                  #9
                  peab vist tõesti teisiti neid hävitama hakkama,kui muud moodi ei saa.tänks sellegi eest. PS.kui kellelgi midagi koidab võiks infida.

                  Comment


                    #10
                    Olen kuulnud, et aitab ka sõnniku panemine aukudesse.

                    Comment


                      #11
                      see värk küll paikka ei pea.

                      Comment


                        #12
                        on juba järgi proovitud.

                        Comment


                          #13
                          krt. kas see süsteem ei tööta mingis multivibraator süsteemis,uurisin asja,meenutab nagu multikat?äkki annab midagi kokku susserdada??? ma võin ka mööda panna.

                          Comment


                            #14
                            Muttide probleem on kuidagi tuttav, meil olid väidetavalt vesirotid aga võib-olla ka mutid, kes neid teab. Igatahes see põristaja oli meil ka ja tõepoolest, ta ei aidanud! See ei tähenda, et see igalpool nii on. Kui võimalik, siis proovi kas toide skeemile ikka jõuab peale ehk võta see skeem välja ja anna talle toide nii peale, et saad selles kindel olla, et see jõuab sinna kuhu vaja (ehk on viga selles, et kuskil on patarei kontaktid kehvad:?)Siin oleks muidugi tester abiks. Kui toide peale jõuab siis generaator ei lähe millegipärast käima või on väike valjuhääldi halva kontaktiga vms. Üks võimalus on valmistada aeda paar tuule-jõul pöörlevat propeller-põristit aga see juba eraldi teema. Siis on kodus vähemalt võimalus näpuga näidata, mis sa kõik oled selleks teinud, et mutte peletada ;D

                            Comment


                              #15
                              kas see tuulejõul prop.peab ikka paikka ka???

                              Comment

                              Working...
                              X