Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

k140ud7  asendus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    k140ud7  asendus

    Kas seda saab asendada k140ud11.Kiva asub lõppvõimu sisendis.See k140ud11 on mul olemas ja ta on metallkestaas.Kuda pidi ma neid jalgu märgistatud kohast lugeda?
    muusika on kuulamiseks

    #2
    K140UD7 analoog on uA741 ja K140UD11 analoog on LM318. Ümarguses metallkorpuses opvõimendil alt vaadates on üks nägake ja alates sellest nägakesest on 1 ja päripäeva lugedes edasised jalad.

    Comment


      #3
      Ok.Aga ikkagi kas neid omavahel asendada võib?
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Arvan,et mitte, sest parameetritelt on nad ikkagi küllaltki erinevad.

        Comment


          #5
          MA vist ikka proovin ära.Näis mis saab.
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            krt.Andsin vale inffi.Mul pole olemas mitte ud11 vaid ud9.Kuda selle kivaga lood on?
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              Mis sa vaevad ennast selle UD7 pärast, RETis maksavad nad hädised 6 eeku ju.

              Comment


                #8
                üldiselt helisagedustel opakatel suurt vahet pole. Kvaliteet teatud tasemeni ühtlane, high-end on hopis teine teema. Ma arvane et asenda millega soovid, jälgi ainult et toiteotsad ja sisendid-väljundid klapiks.

                Comment


                  #9
                  :PIse lootsin seda sama.Muide elan viljandis ja väljapoole eriti ei satu.Tellida ka ei raatsi.
                  See asi ka, et alt vaadates peaks lugema päripäeva sealt kus on see naks kesta küljes.Point on selles, et naks asub täpselt kahe jala vahel. :Praamatust sain teada, et ud11 on naksu kohal 8 jalg. ??? ???Väga jama värk.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    UD7 ja UD9 väljaviigud ei lähe üldse kokku. Parima tulemuse saad ikkagi UD7 kasutades.

                    Comment


                      #11
                      No ega ma tallinna/tartu ei roni selle pärast.Äkki annab ikka selle ud9 ära kasutada.Piisab sellest kui keegi ütleks kus tal mis jalad on.Äkki saab testeriga mingi otsa välja ajada.Kas tal korpus on maandusega koos??
                      muusika on kuulamiseks

                      Comment


                        #12
                        Minu kogemustel on see väga hea "tööhobune" - olen piinanud nii, et läks kuumaks, aga ikka töötas edasi. K140 UD9. "Naga" on täpselt jalgade nr 1 ja 12 vahel. Alt ja päripäeva lugedes: 1 = toite miinus; 2,3,4 = tühjad, (lõikasin ära); 5 = väljund; 6 = tühi; 7 = toite pluss; 8 ja 11 on korrektsiooni otsad, nende vahele pane 0,015 mikrot(15 000 pf); 9 = inverteeriv sisend, 10 = mitteinverteeriv sisend; 12 = tühi. Toide +/- 12-15 V, maks.väljepinge +/- 10 V (tipust tippu). Koormus ei tohi olla väiksem kui 1 kilo-oom. Jõudu tööle!
                        Sõeludes saab vili selgeks !

                        Comment

                        Working...
                        X