Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vanaema katkine telekas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vanaema katkine telekas

    Niisiis läks vanaemal telekas katki ja on teine suht õnnetu.
    Probleemi kirjeldus selline:
    ühel päeval kadus pilt ära, ainult hääl oli. nüüdseks on hääl ka ära kadunud. ainult tuluke ees vilgub.

    Oskab keegi midagi asjalikku soovitada.

    .
    Kerge vea korral prooviks ise korda teha raske vea korral remonti läheb ilmselt.

    telekaks on PHILIPS model no. 21PT136B/58
    on selline suurem telekas vist 21 tolli.
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    #2
    arvatavasti realaotuse lôputranss on läbi ja kardan, et ka reatrafo....
    Mina olen testimisel sellist metoodikat kasutanud, et kisun välja selle transi ja kui siis hakkab toiteosa+heli+kaader tööle on vähemalt see trans kutu..
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Täiesti reaalne...kahjuks. Aga enne võiksid teleka lahti võtta ja üle vaadata. Ehk on jooted lahti. Eriti just reatrafo juures.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        mismõttes kaader hakkab tööle ?et tuleb mingi pilt ette ??
        või misasja ?
        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

        Comment


          #5
          mismõttes kaader hakkab tööle ?et tuleb mingi pilt ette ??
          või misasja ?
          pilti ette ei tule sest kõrgepinget ei ole, kui hästi kuulata on kuulda kaadrikivi ja hälvitusmähiste juures kõrinat
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Osadel telekatel võetakse kaadri toide reatrafo pealt. Seega ei pruugi see trikk alati tulemusi anda. Muide, tundub et kaadrikivi läbi põlemine on sellistel just reatrafo põlemise põhjuseks.
            Ma soovitaksin esiteks jooted üle kontrollida ja reatranssi mõõta. Kui ta K<->E vahel lühis, on viga kindlalt realaotuses. On aga trans terve, tuleb juba pusima hakata - rea toide üle vaadata et ei pulseerix (lüüt läbi) jne.
            Mingi vihje võib anda ka teleka peale koputamine (mitte kuvaldaga ). Kui pilt hetkex tekib või kuuled kõrgepinge krõbinat, on asi ilmselt joodetes.
            Edu!
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment

            Working...
            X