Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis juhet kasutada testiplaatidel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis juhet kasutada testiplaatidel

    Äkki oskab keegi öelda, mis juhet on kõige targem/mugavam kasutada nende KandH montaazi plaatidega? Ise kasutan mingit lambi suht peenikest kiulist juhet aga sellega on alatasa jama, sest need kiud ei püsi sirged.

    #2
    Parem ja lihtsam on kasutada mingit lakitud vask traati võta mõni vana trafo ja ketra sealt omale seda on parem joota ja paigaldada.

    Comment


      #3
      Mina kasutan Nokia plank(ühekiulisest) telefonikaablist lõigutud lõike. Isolatsioon on peal, 10ne värvikoodiga, mis kergendab "siili" montaazi jälgimist ja ei aja ka toite polaarsust seega segamini. Jootmise hõlbustamiseks on juhe juba üle tinutatud, nii et tina nakkub paremini ja ei vaja eelnevat lakist puhastamist. Ainult isolatsioon maha ja jooda.

      Comment


        #4
        Ma räägin sellest montaazplaadist, kuhu lihtsalt lükkad juhtme sisse ilma mingi jootmiseta.

        Comment


          #5
          Mina lõikan omale võrgukaablist. Kiulist juhet on selle plaadiga peaaegu võimatu kasutada.

          Comment


            #6
            Sry minu viga et hakkasin jootmisest rääkima polnud lugemnisel tähelepanelik ja sain aru et maketiplaadile vedamiseks.Aga selleks sovib ka ju see vask traat tõmbad otsad puhtaks ja läheb olen isegi ädas olnud selle kiulise juhtmega..

            Comment


              #7
              "Äkki oskab keegi öelda, mis juhet on kõige targem/mugavam kasutada nende KandH montaazi plaatidega?"

              Ronald, kust kohast neid testplaate saab osta?

              Comment


                #8
                testiplaate saab osta oomipoest olen seal klaasi taga neid näinud.

                Comment


                  #9
                  breadboardi jaoks (too "ilma tinutamiseta makett") on ju parim asi toosama telefoni/signa/cat5(arvuti)võrgukaabli seest võetud 0.4mm läbimõõduga ühekiuline juhe.
                  tolle meeter maksab miski mõni kroon, seal sees on 2-4 paari (4-8 soont) ning kes vähegi võrgupaigaldustöödega tegeleb, sel jääb noid paarimeetriseid juppe kogu aja niisamagi üle.
                  GSM: 5039624

                  Comment

                  Working...
                  X