Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

COM port vist l2bi p6lenud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    COM port vist l2bi p6lenud

    selline kysimus et mul hiir ei t88ta enam com1 ega com2 pordis...vist port l2bi p6lenud...ma arvan...aga see ir vastuv6tja t88tab...muud asjad ei t88ta(nokia datakaabel ntx)kas sellist asja on v6imalik kuidagi parandada 2kki?

    #2
    Vanemates masinates olid veel eraldi puhvrid, uuemates on kogu pudi 1 kivi sees => ei saa. Mis masinaga tegemist? Ja kas IR kindlasti töötab, võiks nagu mitte töötada?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      kle masinaks celeron 400mhz...ir t88tab kindlasti...v2hemalt winamp ja bsplayer t88tab k6ik...kui alguses arvuti k2ima paned ja hiire oma auku siis ytleb et hiirt pole taha yhendatud...

      Comment


        #4
        Äkki on hiir läbi põlenud! ;D ;D ;D
        Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

        Comment


          #5
          sorry aga ma ei saa aru mis need BSplayer ja winamp asjasse puutuvad.
          Andke andeks mulle minu lollid küsimused
          nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

          Comment


            #6
            pole vaja vabandada...ma krat tahtsin lihtsalt ytelda et girder t88tab krat v6taks

            Comment


              #7
              Mõõda üle pinged pordi otstel. Seal osadel on -12, osadel +12 ja ka null. Vahepeaslseid ei tohi olla. Kui on => pordi puhver kutu.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment

              Working...
              X