Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Otsin kivi K574UD1 (Metallkestas)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Otsin kivi K574UD1 (Metallkestas)

    Tartu poodides enam sellist asja ei leidu.
    Plastkestas mitte pakkuda.
    Ehk on kellegil müüa?
    Võib ka mujalt eestist pakkuda,postiga saab alati saata.
    Hinda tahaks ka teada.
    Relco@hot.ee

    #2
    2 tükki on, skeemis aga võib maha joota. Sellised vist ei kõlba?
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Kui skeem on hetkel töökorras(ilmselt on siis ka kivid OK),siis miks ei kõlba.
      Palju tahad nende eest ja kuidas kätte saab?

      Comment


        #4
        Ilmselt nad siis on korras. Kätte saada... olen TTÜ-s. Sinna võidki näiteks tulla. Kaasa ... purk Saku Rocki
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Tallinnasse sõit nende kivikeste pärast vist küll ära ei tasu.Pealegi ei usu,et lähiajal sinnapoole satun.
          Ehk on ikka kellegil Tartu kandist pakkuda?

          Comment


            #6
            Mida head ehitad et ainult metallkestas kivid sobivad?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Lihtsalt mu kunagi ammu ehitatud võimu üks kanal andis otsad.Olen kvaliteediga ülimalt rahul ja ei tahaks võimu niisama nurka seisma jätta.Metallkestas tahan sellepärast,et plastkestas on jalgade asetus teine.
              Info jalgade vastavuse kohta on olemas,aga huvitav on see,et metallkestas on 1 jalg maa,aga plastkestal on selle asemel lihtsalt -(ehk siis tühi jalg).
              Võibolla on muidugu metallkestal see maandusjalg ainult varjestuseks mõeldud.

              Comment


                #8
                tartus on ju mimeid poode kus seda peaks olema
                hrrp://www.dialab.ee

                Comment


                  #9
                  Ja millises poes see siis saadaval on?

                  Comment


                    #10
                    kysi Tiigi elektroonikast v6i narva m2elt artost :

                    neil seda vene tr2ni ikka on, eriti tiigis
                    hrrp://www.dialab.ee

                    Comment


                      #11
                      kuule viirus ega ma mõni loll ei ole olen kõik poedd läbi käinud ja ise ka seda kivi otsinud lihtsalt polré enam nüüd äkki soovitad minna veel pelacomi või turu peale pauli juurde aga võtta näpust pole lihtsalt seda

                      Comment


                        #12
                        Sellepärast ei ole et liiga palju kulda sisaldavad - ärikad ostavad neid kokku (kama 2 kas korras või tuksis) väärismetallide kogumiseks > Hinnad pidid head olema.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          ei maksa need metalli turul midagi vaid mingi 7 senti tükk,
                          aga maksavad oopis km ja vanad konded need seene kujulised kui kellelgi üle neid siis ma ostaks ära.nii et pakkuge aga olen huvitatud ka kullatud rasjomidest

                          Comment


                            #14
                            millised need seenekujulised kondedon?

                            Comment


                              #15
                              ma v6in ju loll olla, aga see oli soovitus lihtsalt ja samas mul neid kolm tykki on (mahajoodetud kujul kuid peaks toimima) ja need on just nimelt tiigist ostetud. kolmap2eval 14 august tulen tartu.
                              kui vaja v6i vahepeal ei saa neid juhuslikult kuskilt, siis v6ta maili teel yhendust ma toon sulle.
                              olemas on k574ud1a ja ka k574ud1b
                              m6lemad tyybid metallis nagu h2rra soovis
                              hrrp://www.dialab.ee

                              Comment

                              Working...
                              X