Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

uurimus raadiotest?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    uurimus raadiotest?

    ma olen tõeliselt huvitatud raadiotest. tahaksin teada, millised on tööpõhimõtted, ehitus jne, kuid kahjuks pole ma mitte kusagilt leidnud vastavat kirjandust. ma olen küll külastanud rahvusraamatukogu ja muid suuremaid raamatukogusid, kuid asjatult. äkki keegi hea inimene saadaks mulle mõne uurimuse raadiote kohta või aitaks kasvõi mõndade viidetegagi :-[.

    ette tänades SLEIYAH

    #2
    Jutust järeldub, et elektroonikast on sul teadmised minimaalsed. Võib-olla peaksid alustama põhikooli füüsika õpikuga, võnkumiste ja võnkeringide peatükist.

    Comment


      #3
      http://www.howstuffworks.com ingliskeelne info kõikide asjade kohta...

      Comment


        #4
        Kunagi ilmus eesti keeles väike sari raamatuid:"Raadio-see on imelihtne","Transistor-see on imelihtne" jne.
        Nendes raamatutes olid väga huvitavalt need teemad lahti kirjutatud.Kui ma õieti mäletan,siis Raadio-see on.. raamatus selgitati põhjalikult ka kõik raadiolampidega seonduv.Praegustel lampvõimude ehitajatel ei teeks paha ka see raamat läbi lugeda.
        Kus kohast neid raamatuid saab,ei oska öelda.Võib olla raamatukogust või antikvariaadist.Poes neid vaevalt on.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Jutust järeldub, et elektroonikast on sul teadmised minimaalsed. Võib-olla peaksid alustama põhikooli füüsika õpikuga, võnkumiste ja võnkeringide peatükist.
          Kui päris aus olla, siis ega tõepoolest väga palju elektroonikast ei tea, kuid siiski olen ma raadiotest väga huvitatud. Olen ka ise nii mõndagi ehitanud (saatjaid jms), kuid tahtsin lihtsalt rohkem seda asja tundma õppida nii, et ärge pahandage :-/.

          Comment


            #6
            ja kui asi hakkab selgemaks saama, võtad SAVELJEVi FÜÜSIKA õpikud
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              Kunagi isegi oli meil nõo gümnaasiumis füüsika praktikumis detektor vastuvõtja tegemine ja kuulasime pärast ka. Mingit mulinat sealt isegi kostus
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #8
                Ma julgen küll kahelda, kas niisama elektroonikahuviline Saveljevist abi saab, see on ikka nats teine teema, juturaamatuks hästi ei sobi :-/
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  Heino Pedusaar. Elektro- ja raadiotehnika algajaile. ERK,Tallinn, 1959. Suurepärane, lausa ideaalne raamat. Nagu rusikas silma-auku algajale! Hästi lihtsalt seletab kõik peamise lahti. Nii lihtsalt, et lausa jääb meelde ka! Seda viimast ei saa paljude teiste raamatute kohta öelda.
                  Kui seda raamatut kusagilt raamatukogust veel saada on, siis soovitan soojalt!
                  Sõeludes saab vili selgeks !

                  Comment

                  Working...
                  X