Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

See värk telefonidega.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    See värk telefonidega.

    Kui härra felc on siin, siis palun kas ta oleks nii kena ja annaks mulle mõned aadressid kus neid selliseid telefone tegema õpetatakse? :-/
    Minu kodukas

    #2
    Ärra Felch on siin küll aga raadiotelefoni skeemi pole veel netist leidnud (Felch on looder ka, ei viitci liigutada) Aga oled sa ise ka otsinud? Muide, mul on VIST alles mingite vanade raadiotelefonide risud. Aitähhi eest saad endale, kui huvi. Järele pead ise tulema.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Kus need raadiotelefonid täpsemalt asuvad? Saan aru, et Tallinnas? Ei ole endal sinna kanti eriti asja. Äkki on isegi võimalik asjad postiga saata.(postikulu maksaksin muidugi mina). Peab seda saja mõtlema.

      Kui küsida tohib, siis mis selle rühmakaaslase nimi on ke Väike-Maarjas elab?
      Minu kodukas

      Comment


        #4
        Vaata oma instant messaget!
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Vabandust! Ma selline võhik. Mis Instant messagest jutt käib? ???
          Minu kodukas

          Comment


            #6
            See on meili asemel...
            Kui oled sisse loginud, vaata ekraani alla paremasse nurka. Kui seal olev number on >0, on sulle kirju foorumi kasutajatelt.
            Kiri on selline: Sinu Instant Messages: 1 . Kliki numbri peal ja astud postikeskusesse kust saad ka kirjadele vastata. Vajadusel loe ka abi( 2. kirje foorumi lehe ülemises osas).
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Leidsin.(Juba eile tegelikult) :P
              Minu kodukas

              Comment


                #8
                Märkus messi allkirja kohta: mul on mõlemad - kass ja jootekolb. Kass on asjalikum Mix mõlemat ei soovitata, kass ei taha samal ajal kolbi kasutada kui mina ;D
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Mul on kah kass ja jootekolb mõlemad. Aga kui kass ennast ära kõrvetab, siis on kahju küll. Kassidel on ju vajadus igasuguste asjade vastu ennast nühkida.
                  Minu kodukas

                  Comment

                  Working...
                  X