Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Üleskutse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Üleskutse

    Tuli siis selline mõte, et võiks mingi eestikeelse
    koduka teha kus on eestikeelsed õpetused ja seletused mingi konkreetse asja kohta.
    Näiteks kondekate, dioodide, takistite jne tööpõhimõte ja otstarve.
    Veel võiks seal olla skeeme toitekate, alaldite, võimude ja muu sellise kohta koos seletusega.
    Ma võiks selle lehekülje kasvõi ise valmis teha kui keegi mulle eestikeelset materjali saadaks. (kui ma seal oma teadmisi
    jagama hakkaks ei saaks keegi vist enam midagi tööle :P )
    Selline lehekülg tuleks kasuks paljudele algajatele elektroonikutele ja muidu huvilistele.
    Ingliskeelsete lehtede viga on see et isegi hea ingliskeele oskuse juures jääb osa juttu arusaamatuks ja ülejäänu analüüsimiseks läheb ka paras ports aega

    #2
    Nu davai, mina olen selle mõttega täitsa nõus.
    Eestikeelset materjali on netis raske leida. Ainuke variant oleks kuskilt raamatust ümber trükkida. Mina lähen ja otsin kohe oma sellised raamatud välja, vaatan, et kas seal on midagi kasulikku. Netist ingliskeelset teksti tõlkida poleks ka ju muidugi teab mis suur töö. Mina võiksin küll seda omal tasemel teha

    Comment


      #3
      Sobiks ka mulle,toetaks jõudumööda.

      Comment


        #4
        tere kõigile,
        tegl on foorumi külastajad selle juba suht ammu tähelepanu juhtinud.Oleme püüdnud sellist keskonda luua ja lisanud kodukale "heade mõtete" koha. Kahjuks momendil on selle kasutamine suht olematu. Peale suvepuhkusi püüame sellega ka omaltpoolt tõsisemalt tegelda.

        Comment


          #5
          Üks väga hea raamat on: The art of electronics. Autorid Paul Horowitz ja Winfield Hill. Raamatul 2 osa, võiks olla piibli asemel
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            teeb siis keegi midagi??? võiks ka nõu ja jõuga abiks olla...
            *************
            *LÄTI VABAKS!*
            *************

            Comment


              #7
              Tavai, mina olen nõus. Mul on kyllalt vanu elektroonikaraamatuid ning vajadusel olen nõus internetist võetud inglisekeelset materjali tõlkima.
              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

              Comment


                #8
                Siis tuleks korraldada esteks miski ajurynnak et kes kus milleks ja kuidas...
                *************
                *LÄTI VABAKS!*
                *************

                Comment


                  #9
                  Igati õilis asi oleks. Kurb, et ei ole viimasel ajal tehtud AINSATKI raamatut, mis oleks mõeldud noortele elektroonika õppimiseks. NSVL aegsed on tihti aegunud ja neid on raske saada. Väga tore oleks, kui sellise asjaga hakkama saadaks ja ise oleks valmis lehe tehnilise poolega igati aitama.

                  Comment


                    #10
                    Mina olen siis üks selline noor kes taolisest leheküljest väga huvitatud oleks.

                    Olen nõus veebi endapoolepealt kaasa aitama. võtke ainult ühendust.... kb@starline.ee

                    Comment


                      #11
                      Vajadusel saab ka minu juurest "katust" ehk serverit.
                      1 mõte veel - eestikeelseid lehti selle või teise asja seletuse/kirjeldusega siiski on. Ntx pistikute pinoutid või foorumi kasutaja ollala võimendite leht jne. Esimese hooga võiks ju teha ka lihtsalt lingikogu maakeelsetele lehtedele. Kui asi arenema hakkab, teeks edasi.
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        http://www.eatel.net/~amptech/elecdisc/caraudio.htm

                        Comment


                          #13
                          http://www.hot.ee/evo14

                          Comment


                            #14
                            Mis sest plaanist saanud on?

                            Kaarel - kõne all oleva lehe potentsiaalne külastaja.

                            Comment


                              #15
                              Kui algusest oleks vaja alustada? Konded/takistid on vist kõigile selged? Transide töö, eriti väljakad? Op-võimendid on kena teema - tipi konspektid? Või skaneeriks mõned raamatud sisse? Mida arvate?
                              Tevalo "heade mõtete pesa" on hea koht aga sealt puuduvad tõesti selgitused noorematele elektroonikutele. Võib-olla poe rahvas tahab teha ka sellise rubriigi?
                              Kui keegi ütlex, mida kirjutada/seletada, võiksin ju ise midagi alustuseks kribida. Siis saaksid teised kommenteerida ja parandada ja ehk saaks endale ka selgeks et arenguruumi veel on
                              Või mis te arvate?
                              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                              Comment

                              Working...
                              X