Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuuest voldist kolm.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuuest voldist kolm.

    Kas keegi oskab õelda kuidas ma saaks teha 6st voldist 3 volti.Mida ma peaks sinna vahele toppima või ehitama.

    #2
    lm317, täpsemat infot leiad guuglist, hind ca 15 eeq.

    Comment


      #3
      Aga ehk oskaksid mulle täpse joonise anda ma küll sealt ei leidnud sellisele pingele vastavat joonist.

      Comment


        #4
        LM317 onreguleeritav toittestabilisaator, st. sisse lased talle niipalju kui sul on(mitte üle 37V),välja võtad niipalju kui vaja(1,2-....) . Sisendpinge peab väljundpingest paar volti suurem olema. Antud eksemplar talub 1,5A voolu kui ei ületata kivile lubatud võimsust. Kivi tuleb kinnitada radiaatorile. Pinget reguleeritakse potensiomeetrist.

        Comment


          #5
          Ehk aitab see link veidi lisaks http://www.national.com/ds.cgi/LM/LM117.pdf
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #6
            Kas LM117'ga skeem tuksi ei lähe kui koormust taga ei ole?

            Comment


              #7
              ?? Ei ole täheldanud. Mõni impulsstoide võib küll otcad anda ilma koormuseta kuid lineaarne stabikas mitte.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Suured tänud kõigile kes aiatasid teist oli väga suur abi mulle.

                Comment


                  #9
                  Kas LM117'ga skeem tuksi ei lähe kui koormust taga ei ole?
                  Tuksi ei lähe, aga korralikult tööle saab, kui nõutav koormus taga ( ~5mA vist ), omad kogemused, v.t. datasheet`i.
                  Head susserdamist !

                  Comment


                    #10
                    Aitäh! Mul pole varem LM117-ga kokkupuudet olnud.

                    Comment

                    Working...
                    X