Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

automaki otsik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    automaki otsik

    oleks vaja ühte automaki otsikut...www.hot.ee/sabukalev/makkt.jpgesimene pilt on seal [img]www.hot.ee/sabukalev/makk1.jpg[/img] ja kolmas [img]www.hot.ee/sabukalev/makk2.jpg[/img]kel on sellist otsikut võtku ühendust : kalev.mets.005@mail.ee Panasonic mudel CQ-R30LEE
    Devil

    #2
    Mine laupäeval autoturule, kui poest ei raatsi osta.
    ehh... andrjusa

    Comment


      #3
      Mul sama murega hiljuti tegemist olnud.MA pioneeridega hädas.Otsik maksis pioneeril 200kr ringis mis on nats kallis.Lammutasin siis maki pulkadeks ja tinutasin juhtmed külge.Milline ots kuhu läheb sain aimu siit foorumist saadud skeemist ja trükkplaadil on ka ühtteist ära märgitud.
      muusika on kuulamiseks

      Comment


        #4
        Mine laupäeval autoturule, kui poest ei raatsi osta.
        jah..sul hea öelda...ma olen juba kõik poed läbi kamminud....ja sellist pole..kus see autoturg asub?
        Devil

        Comment


          #5
          Tallinnas on see Kadaka Strassel. Müüaxe KÕIKvõimalikku kama, ehk sinu pistikut kah.
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Sellist pistikut võiks iga normaalne autostereo paigaldusega tegelev ettevõte pakkuda. ???
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment

            Working...
            X