Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tundmatud trafod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tundmatud trafod

    Mida kujutavad endast järgmised vene trafod:

    Drossel
    Dr-5-0,08
    gost 5.752-71



    Drossel
    Dr-0,4-0,34
    gost 5-751-71

    #2
    Ja veel:


    Avgust 1979 g          Teisel pool: P1300PEV-1- 0,12
    Transformator TV- 3š   P291 PEV-1-0,51
    IP 4.730.015 TU        L1=9G min.


    TV3-1-9
    2FO.472.011 TU


    TVK T10-L2
    metš. 794. 002 TU

    PS! Vene tähed on muudetud eesti omadeks!

    Comment


      #3
      Te olete siin kõiksugu telekate- raadote trafosid üles täheldanud. Dr on lihtne drossel- kasutatakse tavaliselt toitepinge silumisel ja muuks (eriti niisama ilma ümber mähkimata) ei kõlba. Need millel tähistus TV3 on heli- ja TVK telerite kaadriväljundtrafod. Osa neid, mis lampaparatuurist pärit aitab isegi toitetrafodena kasutada.
      ehh... andrjusa

      Comment


        #4
        Mida kujutavad endast järgmised vene trafod:

        Drossel
        Dr-5-0,08
        gost 5.752-71



        Drossel
        Dr-0,4-0,34
        gost 5-751-71
        Mis hinnaga need maha müüksid?

        Comment


          #5
          Kas keegi oskab õelda mis juhtmed on trahvol kui neid on kümme seal ja nad on ära nummerdatud.Ja kuidas ma saaks teada palju ta välja annab.

          Comment


            #6
            Kui trafo on keritud ühele sambale siis mõõda testriga kõige suurema takistusega mähis ja ühenda see vooluvõrku.
            Kui trafo on mõeldud 220V toitepingega tööks siis saad ülejäänud mähiste pinged nüüd ilusasti ära mõõta. Kui aga trafo on mõeldud väiksema toitepinge jaoks, siis saad nüüd minna kaitset parandama/sisse lülitama.
            Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

            Comment


              #7
              See trahvo on mõeldud 220v aga mix neid otsi seal niipalju vaja on?

              Comment


                #8
                Selleks et sealt palju erinevaid pingeid oleks võimalik kätte saada. Kui trafo on kahel sambal, siis tõenäoliselt tuleb vastavad mähised omavahel jadasse ühendada
                Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                Comment


                  #9
                  Kui see trafo on värvitelerist siis võta kogust raamat "Värviteleviisorid" saad kõik andmed trafo margi järgi. Kui raadiost siis raamat "Raadiod" jne, Roheliste vene trfode kohta on kaa raamatud. Magnetvõimendite kohta samuti.

                  Comment


                    #10
                    Ehk oskab keegi midagi ütelda radiotehnika u-101-stereo'st võetud trafo kohta. Trafol endal kirjas 8704 ja OTK 44. Pinged saab veel ära mõõta aga oskab keegi ütelda mitu VA trafo on? Ja siis võibolla loll küsimus aga kust ma tean kui palju ma erinevaid otsi koormata võin? Tal neid 2x6 välja tulemas (sisse 4, võrguvool esimesse ja kolmandasse, teine ning neljas omavahel koos).

                    Comment


                      #11


                      Mis hinnaga need maha müüksid?
                      Tõesti ei tea. Paku midagi!

                      Comment


                        #12
                        Ehk oskab keegi midagi ütelda radiotehnika u-101-stereo'st võetud trafo kohta. Trafol endal kirjas 8704 ja OTK 44. Pinged saab veel ära mõõta aga oskab keegi ütelda mitu VA trafo on? Ja siis võibolla loll küsimus aga kust ma tean kui palju ma erinevaid otsi koormata võin?
                        Arvan suuruse järgi et 100...150VA. Koormamisega on nii et kui trafost väljuva pinge ja koormusvoolu korrutad siis ei tohi see ületada trafo nimivõimsust.
                        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                        Comment


                          #13
                          See trahvo on mõeldud 220v aga mix neid otsi seal niipalju vaja on?
                          Kas proovisid või teadsid enne? ;D
                          Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                          Comment


                            #14
                            Ma vaatasin sealt kust ma selle välja võtsin.Ma ei tea mis asi see oli aga seal oli mingi taimer peal ja üks kõlar oli ka sees ja mina seda välja ei nuputanud mis asi see on aga vaatasin et trahvot võib kunagi vaja minna ja kiskusin selle välja.

                            Comment


                              #15
                              Ma nüüd proovisin testriga kõik otsad ära aga ei saanud kuskilt mitte millivoltigi kätte aga seal asjanduse sees see tõõtas.

                              Comment

                              Working...
                              X