Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

plexiklaasile pilt peale?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    See aparaat ei kujuta ültse dremelit.See on sama põhimõttega nagu tatoo masin.See on nagu pastakas kus otsas käib nõel üles alla ja torgib aigud sisse peale paari korda ühte vagu üle tehes on seal päris korralik soon sees.Ma võiks teha sulle ka ühe joonise kuidas ehitada ja milline ta välja näeb aga mul pole selleks ühtegi korralikku progret ja joonistus oskusi ka pole.

    Comment


      #17
      Lehe omanik just arvab et 1 mm peaks aitama. Ma temaga samal nõul
      Joone laius loeb vist isegi rohkem
      igasugustes ajakirjades mis koju poskasti saadetaxe leidub neis selline multifunktsionaalne tööriist millel on hästi palju igasuguseid otsikuid
      Viimati juhtusin nägema 3ja poole sajaga oli laetav.
      Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

      Comment


        #18
        olen mõelnud omale sellist riista valmistada (dremel), kuid mis mootor see olema peaks. olen katsetanud kõikvõimalikke mikromootoreid cd sahtli liigutajast kuni kassettmaki omani aga kõik jäävad nõrgaks. ja kas keegi oskab öelda, kust leida selline väike drelli padrun nagu neil on + kuidas seda kinnitada?????????????????????????

        Comment


          #19
          mootoriks sobib ideaalselt auto elektriakna mootor see on hea pisike ja jõudu on tal ka mõnuga,või ka vanadel tolmuimejatel on võimas mootor aga see on vist tiba suur aga ajaks asja ära.

          Comment


            #20
            Häbi küsida, kuid kas keegi seletaks täpsemalt mis see DREMEL on :-[
            Pole sellisest asjast nagu enne kuulnudki. JA hea oleks kui keegi mõne pildi leiaks
            (1 pilt on parem kui tuhat sõna)

            Comment


              #21
              Minu tellitud kurivaim:

              Comment


                #22
                Minu tellitud kurivaim:

                Kus sa selle tellisid või ostsid?

                Comment


                  #23
                  Selliseid riirsasi peaks igas koralikus tööristapes olema. DREMEL on firma mis neid toodab aga tegelikult peaks selle nimi olema minifrees ja DREMELit kyll 350- ei saa aga mingi odava hiinaka kyll.

                  Comment


                    #24
                    Tellisin läbi Tevalo Vellemanilt. Ta pole küll orikas.

                    Comment


                      #25
                      Kas keegi teab palju sel kojamehemootoril pöördeid on? Vaja oleks vist umb vähemalt 10000, kojamehemootoril vaevalt nii palju on.

                      Comment


                        #26
                        Mõnest surnud reduktoriga akutrellist vast saab sellise mootori.
                        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

                        Comment


                          #27
                          Kojamehe mootoril on kuskil 3000 ringis ja see jääb minuarust lahjaks.

                          Comment

                          Working...
                          X