Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

võimendi müra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    võimendi müra

    Mul oleks nagu selline probleem et meisterdasin endale võimu, aga on nagu väike proble et töötab hästi aga häirib üks asi et kui ma näiteks lülitan mingi seadme sisse.......kasvõi päevavalguslambi siis juhtub et kõlarites tuleb selline ragin ja nõksud.
    Ma olen kuulnud et see tuleb sellest et toimub pinge hetkeline langus, igaljuhul oleks probleem selles et mismoodi ma sellest raginast lahtisaaksin??? või siis vähemalt vaiksemaks???

    #2
    NO kas siis kellegil pole sellist proble siis olnud we???
    Krt ilgelt häirib siiski äkki kellegil on kasvõi mõni idee

    Comment


      #3
      Proovi tõsta võim teisele pistikupesale (kui majas on tarbijad gruppideks jagatud) või ehita võimu 220V poolele häirefilter (drosselid mõlemasse võrgujuhtmesse+ konde). Filtri (EMI filter) saab ka mõnest vanast arvutist.
      Kuskil siin foorumis juba oli vastav thread, otsi veica.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        lugesin siin ja otsisin aga ei midagi äkki siis otsast piale seletada.
        Okei miline see EMI filter välja näeb ja kust ta siis maha keerata ja kui suured konded soovitate vahele panna ???
        ja kui panna drosselid et siis missugused sest neid on ju ikkegist päris palju ja erinevaid..........äkki mõned soovitused

        Comment


          #5
          VArjestus korralik?
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #6
            Filtrid on ees kõigil arvuti toiteplokkidel. Võid seda proovida. Kui segab luminofoor pead madalamate sageduste filtri otsima. Vanasti sai neid teletaippide seest(faksi eelkäija) Oled sa proovinud võimendi korpust maandada.

            Comment


              #7
              Üks asi veel luminofoor lambil peab sees olema häiresummutuskondekas- päris pirakas. Näiteks arvutiruumidesse ei tohi tavalisi luminofoorlampe panna.

              Comment


                #8
                Häirefilter sisaldab 2 pooli, mis ühele alusele keritud. Kerid nii, et võtab 2 traati (hästi isoleeritud!!!!!!!!), paned kõrvuti ja kerid nagu ühte. Induktiivsus vist 2..10 mH. Moodustuva drosseli ühed otsad lähevad võrku, teised aga seadmele. Seadme poole jäävate otcte vahele konde 4,7nF/250V (X-konde)Vahest pannakse 2 kondet (a' 2,2nF/250V järjestikku, keskotc läheb võimu maa külge).
                Filtri drosseli saab tõesti arvuti toitekast, terminalist jne. Vaata ka ELFA't, seal oli asjadest juttu.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  et kas siis niimodi käib werk we ??? või kuda. Parandage mind kui eksin
                  http://hot.ee/sahtel/filter/filter.jpg

                  Comment


                    #10
                    Nii ta käib jahh katsetamiseks väga hea. Leiad suure ferriitrõnga ja kerid toitejuhtme sinna ümber.

                    Comment


                      #11
                      tegelt on mul kodus olemas arvuti vanad toitekad seal saab need kätte aga igaljuhul rääkis felch et ühe pooli peal peab olema nagu topelt traat aga mul nagu ainult üks traat küll aga on weel mul selline nagu miniatuurne traafo kus ongi nagu neli otsa, sial mähis siis mis nagu topelt traadist tehtud et siis äkki see on õige, või sobivad mõlemad ???

                      Comment


                        #12
                        Ilmselt sobivad mõlemad, topelt-traadiga on ise tehes mugavam - vähem tööd.
                        Pead vaatama, kus mähiste algused ja lõud. Kui ühendad mähised vastupidi, siis induktiivsused kompenseeruvad (kui keerud samad) ja tulemus on sama, kui trafot vahel ei olekski.
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          eh he panin siis endale need filtrid vahele ja kaduski probleem ära.
                          Küll aga tegin weel ühe võimu ja nüüd oleks selline proble et kui panen mängima siis vahepeal jubedalt käriseb ja põriseb nagu oleks u. sama efekt kui näpid näiteks grammafoni helipiad ning siis tuleb taoline heli,....küll aga kaob ta vahepeal üldse ära ja siis tuleb uuesti
                          Ma kontrollisin nagu kõik ühendused ära ja äkki on proble kondedes ja kui võib olla siis millistes kas nendes mis on sisendis??? või väljundis???

                          Comment


                            #14
                            Kui oled huvitatud siis on mul üks filter müüa :

                            Comment


                              #15
                              eih ei, ple vaja mul endal on weel paar tükki olemas lihtsalt oleks vaja sellest probleemist lahti saada ( see millest ennem rääkisin )

                              Comment

                              Working...
                              X