Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

IR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Igorplug on girder/plugins all, kui panna hardware alla ei ole seda Girderis (viimane vers)??

    Kas keegi oskab n6u anda kuidas saaks kontrollida et midagi l2bi pole p6lenud vms?
    Viimases versioonis on tõesti selline bugi sees. Paned lihtsalt pluginate kataloogi ja funkab...
    Kontrollida, hmm... kas oss on olemas? Siis lihtne. Kui ei, pane mõne tuttava massa külge. Kui Tallinnast, astu Tipist läbi, (p)uurime.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #17
      ait2h abi pakkumast, sain just t88le 2 juhet olid risti... :

      Comment


        #18
        no aga mul ikkegist ei tööta, mõte on mul juba koos.
        Naljakas iseenesest ju aga kahju et näkku nussib rsk
        Igaljuhul oskab keegi öelda et mitmendast pinist tuleb see pinge mis läeb Com Porti otsikusse, mul nagu mõte sellest et äkki ongi pinge liiga suur et siis sellepärast põlebki läbi ( vähemalt arvan niimodi mina)

        Comment


          #19
          sain peaaegu oma jamale jälile. Keegi idioot on mul yhe com pordi pesa (see, mis kesta kyljes kinni on) miski pikema, nagu printeri pesa, vastu vahetanud. Ja tglikult mõtlesingi seda oca, mis emaplaadi kylge käib. Kiskusin oma arvuti eile juppidex (niikuinii akkan plexiklaasist läbipaistvat ehitama) ja leidsin suure vaevaga yles need noolekesed, mis peax tähistama nr 1 otsa...
          hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

          Comment


            #20
            igaljuhul mõõtsin ära ja tuli välja et mul tuleb com-pordist 11 volti...........et kas see on õige sest mul selline kahtlane tunne et midagi on vist pees ???

            Comment


              #21
              11 volti on täiesti normaalne...RS-232 standart on sääne...

              Comment


                #22
                Kle kupi sul seal antud kax skeemi olen ma loll või täica loll aga mina nendel skeemidel erinevust ei leia äkki seletada nac. Ise maadlen ka praegu sama asjaga ja näe ei saa tööle. tnx

                Comment


                  #23
                  Nende skeemide vahe oli IR silma jalgade ühenduses. Erinevad silmad, seega ka erinev pinout.

                  Comment

                  Working...
                  X