Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Impulsi generaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Impulsi generaator

    Oskab keegi midagi soovitada vaja miskit asja mis tekitaks samasuguseid impullsse millega töötavad autode elektrilised spidokad.

    #2
    Tõmba netist taimeri NE555 datasheet, seal on näiteid kuhjaga!
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Anna tuld 555 pealt. säti aint takke korralikult, et vastava sagedusega siinuse kätte saad

      T.
      MSN- taneltreima182@hotmail.com
      telefon katki.

      Comment


        #4
        Vastan mitte kogemata,vaid ainult personaalselt sellele küsimusele.Pikaajalised kogemused sel alal on olemas.Nagu
        felch ütles,ka minu variandid baseerusid 555 taimeri
        baasil.
        Iseküsimus on see,milliste automarkidega tegu.Millex üldse Sul SELLINE TEEMA?

        Comment


          #5
          Vastan mitte kogemata,vaid ainult personaalselt sellele küsimusele.Pikaajalised kogemused sel alal on olemas.Nagu
          felch ütles,ka minu variandid baseerusid 555 taimeri
          baasil.
          Iseküsimus on see,milliste automarkidega tegu.Millex üldse Sul SELLINE TEEMA?
          Kahjux pean lisama,et tean mõningate automarkide süsteeme,kus oma nublu abil olen "lollix" teind nii tahhograafi lehti kui ka kiirusepiirajaid.Kõik on laitmatult töötand seni,kuni "kettas" olev persoon pole millegi muuga äpardunud.

          Comment


            #6
            Asi nüüd uuesti käsile võetud tegemist ühe masina tunnilugejaga impulsid tulevad diisel mootori generaatorilt samast kus tuleb ots tahokale. Vaja ühesõnaga tunnilugejat lollitada, et töötaks ilma mootritta. Kahjuks ei tea ja mõõta ka ei saa mis sagedusel ja mis kujuga impulsid tulevad
            Oskab keegi midagi soovitada?

            Comment


              #7
              Olen ainult ühe bensuga Fordi spido signaali vaadanud - see oli 4-nurk amplituudiga 12V.Sagedust ei mäleta kuid selle saaks ju välja arvutada teades anduri asukohta ja mootri pöördeid.
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment

              Working...
              X