Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kõlli ja võimi võimsuse määramine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlli ja võimi võimsuse määramine

    Kuidas oleks võimalik määrata kõlari j avõimu max. väljundvõimsust, kui kuskilt lugeda seda ei saa?

    #2
    nu kõlari korral oleneb see elementidest. Ja neil on ikke peal kirjas.
    Võimu korral on asi raskem. Lihtsam oleks see kuskilt netist välja kaevata. Mingil määral saab ka hinnata lõputranside järgi a mitte üldse täpselt.Korralikult antakse max väljundvõimsus mingi hulga moonutuste korral, et kui üle selle võimu koormata, siis moonutab rohkem. Ja seda värki pole küll võimalik eriti kodustes tingimustes mõõta. Tegelt mingi värk oli arvuti ja helikaardiga seda teha a too oli suht vaevarikas ja ebatäpne.

    Comment


      #3
      Ma kasutasin HS generaatorit ning takistit võimu väljundis. Moonutusi vahtisin ossiga, võimsuse arvutasin oomi seadusega.

      Comment


        #4
        Mina ka. Väga edukalt saab määrata.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Digital mõtles seda, et enamus inimestel, kes abi vajavad, kodustes tingimustes ei seisa riiulil ossi ja hs-genet... A kui need on olemas, ei ole mingit prob, seda küll jah...

          Comment


            #6
            Ossi saab ehk sõbralt laenata, geneka asemele käib arvuti kah.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Mis teha kui mina olen enda tutvusringkonnas ainuke AJU, kes sellest nagu üldse midagi rohkem taipab.

              Comment


                #8
                On olemas selline skeem millega saab mõõta võimu väljund võimsust.Oman sellist valmiskeevitatud saja.Muidu on OK,aga skaala on ebaühtlane ja kohati suurte vahedega.
                .....50w-100w....

                Comment


                  #9
                  ossi asemel saab kasutada ka kõrva.Ossi täpsusega just ei mõõda, aga iga üks peaks aru saama kui kõllist hakkab plärinat tulema.
                  muusika on kuulamiseks

                  Comment


                    #10
                    hehee.Millele skeemi? :P
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment

                    Working...
                    X