Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sammmootor ilma kaitseplaadita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sammmootor ilma kaitseplaadita

    Tere!
    Püüan välja mõelda samm-mootori juhtmestiku ilma väljalülitusplaati kasutamata. Praktiliselt igas leitud õpetuses samm-mootori ühendamiseks Raspberry Pi-ga on kaasas eraldusplaat. Kas samm-mootorit on võimalik ühendada ja juhtida raspberry pi-ga ilma eraldusplaati kasutamata (võib-olla otse GPIO tihvtidega)?Kui jah, siis kuidas?
    Ma kasutan 4-juhtmelist Nema 17 samm-mootorit: https://www.oyostepper.de/goods-50-N...ruckerCNC.html
    Mul on ka Microstepping samm-draiveri mootor: https://www.oyostepper.de/goods-111-...rittmotor.html
    Igasugune abi on teretulnud! Tänud ette!

    #2
    Tavaliselt juhitakse sammmootorit step dir enable ühenduse abil, prose annab välja need kolm, need lähevad kontrolleri külge mis saab ka mootorile vajaliku toitepinge ja selle kontrolleri küljes on mootor. Kaiseplaat? Võimalik et seda kontrollerit nimetad kaitseplaadiks?
    Prose ei jõua kuidagi ühtegi mootorit otse juhtida, vool ja pinge on liiga väike.
    Olen kasutanud nii et prose arvutab ise kahe mähise pinged 4 IO abil ja siis on võimendi vahel mis tõstab pinget ja voolu ja saab kah mootori pöörlema. Kuid sellel on omad probleemid. Kuna kõik lahendused erinevad teineteisest tunduvalt siis kas saad täpsustada mis on olemas ja mis info näitab et otse prosega saab midagi ühendada. Eile oli 1 aprill, äkki lugesid eilset artiklit?

    Comment


      #3
      Neljajuhtmelisega võib raskeks minna ja "kaitseplaadiga" on lihtsam ja odavam.
      Viiejuhtmelisi olen lihtsalt nelja darligtoniga jooksutanud, aga seda Arduino taga.
      Neljajuhtmelist peaks ilmselt kahe H sillaga juhtima.
      Kui microstepi teha, siis läheb üksjagu palju tarkust ja väikesetel pööretel ka energiat, lihtsam on mootorile reduktor vahele panna.
      Sai ka plasma CNC valmis ehitatud - on vaja kaaluda, kas olulisem on ühest kohast teise liikumise eriti suur kiirus või saammuvabad kaared.
      Hobi masinal pole vaja, et lõikeorgan liiguks ühest nurgast teise sekunditega, pigem on oluline, et servad oleks sirged.
      Kiireks liikumiseks on proffimasinatel enkoodritega ja tagasisidestusega mootorid.

      Tegin selle projekti elektrilise osa: http://lennuki.planet.ee/CNC/
      viimati muutis kasutaja klm; 03 m 2024, 20:30.
      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

      Comment


        #4
        @klm

        Kas see CNC projekt on oma väljamõeldis või kuskil on täisprojekt olemas, mõõtude jms koos?
        Täpse infoga?

        Tahaks sama asja teha garaazi omale

        Comment


          #5
          Mõõdud sai valitud vastavalt olemasolevatele, taaskasutatavate materjalidele.
          Tööala sai valitud selline, et laiuses saaks töödelda standard mõõdus leht materjali, pikkuses saab lehte külgedelt sisse välja liigutada.
          Mootorid ja mootori draiverid tellisime saksast, tarkusena kasutame GRBL i - see jookseb arduino nano peal ja peab arvestust asukoha ja kiiruste kohta.
          Sai vanast floppy kaablist tehtud MACH LPT kaardiga ühildamise adapter - tänu GRBL ile muutus asi lihtsamaks, odavamaks ja töökindlamaks.
          Juhtarvuti on vana XP läpakas. Arvuti saadab üle USB rea kaupa G-koodi GRBL i.
          G-koodi genereerimiseks kasutan Inkscape Laser pluginat.
          Inkscape on küll ka selles läpakas, aga reeglina joonistame detailid mujal arvutis valmis ja genereerime ka seal G-koodi, ning toome koodi pulgaga töökoja läpakasse.

          Homingut ei kasuta, sätime algus punkti käsitsi paika. Piirajates on avarii lülitid, kui midagi on valesti ja masin sõidab nendeni jääb kõik seisma.

          Probleemiks on metalli soojenedes kõverdumine - reguleerime praegu suuremate tööde korral Z telge käsitsi, pole raatsinud torch height controllerit osta. Teine varjant oleks kasutada vesivanni.
          Töö organi kõrguse hoidmine pole GRBL põhine probleem, ka MACH il on see ka probleemiks, mille lahendamine nõuab raha aga saab ka käsitsi hoida.
          viimati muutis kasutaja klm; 08 m 2024, 20:57.
          MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
          KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

          Comment

          Working...
          X