Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED lampide traFod

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED lampide traFod

    Tere,
    Tekkis üks küsimus seoses laes olevate LED valgustitega.
    Igal valgustil oma eraldiseisev väike tahvo. Aga mingi aja mõõdudes hakkavad vilkuma.
    1: kas saab kõigil seadmetel trahvo eemaldada ja terve liini ette panna ühe võimsama trahvo? Kas see tomiks üldse?
    2: Remontida, eraldiseisvad trahvod? Arvatavasti väljundi kondekas põhjustab seda vilkumist?

    Lampe kokku 5tk ahelas. Lambi sisuks nö LED riba. Aga ilma takistiteta seest.
    Pinge peale trahvot, samal ajal kui lamp järgi ca 20V.
    Trahvod tunduvad olevat nö constant current, ehk et 250mA väljundiga. Pildid asuvad Drivi lingil, siia ei tahtnud kõik üless tulla: ​ ​​​http://tiny.cc/hwurvz
    Info võib olla ELUOHTLIK!

    #2
    Pildid pole nähtavad.

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
      Pildid pole nähtavad.
      Vabandused!
      Peaks olema parandatud viga.
      Info võib olla ELUOHTLIK!

      Comment


        #4
        Seda toite adapterit (muundurit) ma trafoks ei nimetaks; aga jah, töövool on 260 ±5 mA.
        Kuna pinge on töö ajal 20V, siis ei saa selle muunduriga rohkem ahelaid toita.
        Kui plaanis 5 ahelat toita, siis tuleb leida toiteallikas, milline võimaldab väljundpinget (5 x 20V) 100v ja hoiab 260 mA.
        Paljud plokid töötavad mingis pinge vahemikus, vastavalt sellele saab teada, mitut järjestikku LED-i toita.
        Midagi sellist.
        Head susserdamist !

        Comment


          #5
          Võib ju proovida läpaka laadijaga mis sarnast pinget välja annab. Pole küll disainrezhiim ledidele aga suure tõenäosusega põlema ikka lähevad, iseasi kas sobiva heledusega.

          Või 24V ledriba "trafo" ja igale ahelale 15 oomi 10W takk vahele, saab natuke parem.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud Crash_Override poolt Vaata postitust
            Arvatavasti väljundi kondekas põhjustab seda vilkumist?
            Niipaljuke, kui olen neid vilkuvaid pirne uurinud, on põhjuseks olnud üksik valgusdiood. Põhjuseks ilmselt soojuslik ülekoormus lähtuvalt viimasele piirile valitud reziimist.

            Comment


              #7
              Korrapäraselt vilgub siis toide, säriseb siis led.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #8
                Tuttav teema - kondekad. Mäletamist mööda oli see keskmine, mis vilgutas. Low ESR oleks hea panna.

                Comment


                  #9
                  See kindlasti toite teema. Lampe oli varuga, seega olen juba nende toiteplokid käiku võtnud.
                  Info võib olla ELUOHTLIK!

                  Comment

                  Working...
                  X