Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Väljatransistori korpuse piirangud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väljatransistori korpuse piirangud

    Selline uuemat tüüpi miniatuurses korpuses väga väikese sisetakistusega väljatransistor, ei suutnud googlest nagu leida, aga mis reaalne maksimaalne voolutugevus sealt läbi lasta lubatud on? Need source pin-id suht pisikesed kolm täppi seal, mõtlen et võiks 100+ amprit selle sisetakistuse järgi mul sealt tarvis läbi lasta, ent kas see korpus üldse lubab sellist koormust?
    otsija

    #2
    Kirjas ju sealsamas, max jahutusega võiks pidev alla 430A jääda.ja pulss alla 500.

    Või siis vaatad altpoolt current derating graafikult mis tempi suudad hoida, 100A jpiiriks pakub 140C.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Kas need andmed seal mitte kristalli maksimumid ei ole ja korpus reaalselt ei taluks sellist voolutugevust? Mäletan, et mingitel andmelehtedel kohe juures ka olnud, et 300A justkui kristallil, aga tuntumal TO220-l olen eraldi märget juures näinud, et 150A case limit või midagi sarnast, kui õigesti mäletan.
      otsija

      Comment


        #4
        Kui mõõdud ja thermal resistance antud siis eeldaks et ka muud andmed just antud pakendi kohta käivad.

        TO220 on üks jalg korraga voolu läbi laskmiseks, sellel on kolm paralleelis. Ristlõiked vist küll väiksemad aga pole pikka õhus rippuvat traati, kaitse põleb ikka keskelt läbi mitte otsast.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Et siis võin piisavat jahutust tagades need kuvatud amprid sealt läbi pressida nagu aru saan. Keegi ehk veel julgeb kommenteerida seda olukorda või on kindel ja võin aga ampreid peale kruttida? See foorum suht hääbunud ja ega siia vist enam eriti aktiivseid tegelasi jäänud pole.
          otsija

          Comment


            #6
            Lahkamine näitab: arstide tõde.

            Comment


              #7
              Võta selle "Safe Operating Area" pilt lahti ja natuke saab selgmaks, kui palju ja mis tingimustel on milline lubatud vool.

              Comment


                #8
                Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                Võta selle "Safe Operating Area" pilt lahti .
                Millist pilti peame vaatama, kui teemaalgataja link neid ei näita? Sealt loen, et kannatab toatemperatuuril 100W ja 70 kraadi juures 6W.
                viimati muutis kasutaja martk; 15 05 2023, 19:46.
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  #9
                  Täitsa olemas ju. Aga need kriipsud seal vist täiesti ilma jahutuseta?
                  Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                  Comment

                  Working...
                  X