Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Timer autosse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Timer autosse

    Tere

    Kes teeks või annaks skeemi. Vaja 12v (autosse taimerit mis toite saabumisel loetud aja pärast 2-5 sek annaks umbes 1sek pikkuse impulsi.

    #2
    Hiinlased müüvad õlitule imiteerijaid.
    Aga need peaksid olema saadaval ka igas mittekorralikus autoremonditöökojas.
    MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
    KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

    Comment


      #3
      CMOS loogika.

      Comment


        #4
        Mul on impulssi vaja saada 2-5 sek pärast. Miks seda õlitule imiteerijat vaja on. kui survet pole ei tööta ka mootor enam kaua. Pigem ikka airbagi tule imiteerijat.

        Comment


          #5
          Airbag'ile pannakse takisti mis imiteerib süütepooli olemasolu ja auto diagnostika näitaks selle kohe ära kui airbag on tegelikult puudu ja saab kohe selgeks et keegi lihtsalt vilgutab tulega .
          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
          Konfutsius

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud spl poolt Vaata postitust
            Mul on impulssi vaja saada 2-5 sek pärast. Miks seda õlitule imiteerijat vaja on. kui survet pole ei tööta ka mootor enam kaua. Pigem ikka airbagi tule imiteerijat.
            SRS tuli süttib kohe, kui süüde sisse keerata. Süsteemi kontrollaeg on ca 5sec, pärast seda tuli kustub. Kui esineb rike, siis jääbki põlema.

            Comment


              #7
              Kas see on start-stopi deaktiveerija?

              Comment


                #8
                Endal oli Start-stop jaoks plaanis selline teha https://www.nicomania.de/auto/start-stop-automatik-deaktivieren
                Isegi
                detailid said varutud. Aga õnnestus pingekontrolli väärtusega mängides see jama lõpetada.

                Comment

                Working...
                X