Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Step down muunduri toroidsüdamik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Step down muunduri toroidsüdamik

    Tellisin kunagi paar tk selliseid muundureid, ühe suutsin maha põletada kuidagi ja siis mingi vahe kasutasin sama toroidsüdamikku mingis suvalises klassikalises stepdown muunduris ning toimetab seal väga hästi. Küsimus olekski, et mis südamiku tüüp seal täpsemalt(või sarnane) võiks olla ja kuskohast tellida saaks? Selline halli värvi justkui ilma igasuguse värvikihita ja mingeid kirju ka peal polnud. Proovisin võrdluseks ka neid tüüpilisi PC toitekatest ja kõikjalt saadavaid neid kollaseid valge triibuga toroide samas muunduris, mis ka justkui peaks stepdown muunduritele sobima, ent nendel südamikud kuumenevad ja on üldse sellised ebastabiilsed, see sealt maha põlenud plokist võetud toroid ikka hoopis paremini toimetab seal.
    otsija

    #2
    "Tavaline" ferriitsüdamik(mida push pull tüüpi muunduritest roogitud toitekatest kasutanud olen) ei sobinud mul samuti sinna klassikalisse step down muundurisse(sagedus umbes 30-150kHz vahemikus olen proovinud), eelnevalt järgi proovitud ja veel hädisem oli kui see kollane südamik. Sellised pisikesed poolid/pulgad on ka enamasti kõik sobinud ja toimetanud ilma liigse soojenemiseta, ent need mis mul käepärast on kõik liialt pisikesed. Proovisin neid numbikombinatsioonidele vastavaid toroide otsida siitsealt aga jah, kõik maksavad igalpool rohkem kui see ebay muundur, samas see ebay muunduris olev südamik seal rahuldaks täielikult minu vajadused, leiaks kusagilt sarnaseid ja umbes poole selle inverteri hinna eest mis ebays, siis võiks juba rahul olla.
    otsija

    Comment

    Working...
    X