Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Kontaktor DIL 2-22

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kontaktor DIL 2-22

    Tere!

    Põles siis vanal Šveitsi tööpingil maha. Ehk oskab keegi soovitada analooge või on kellegil miskit pakkuda. Originaal ülemõistuse kallis .

    Ehk oskab keegi põhjust aimata, miks selline asi juhtub? Tundub nagu oleks liikuv osa kinni jäänud. Tüüritaval poolel peaks ju sulgunud olekus niikuinii mähisel pinge peal olema. Kui kelk peaks pooldevinna jääma siis sellepärast ju ei tohiks veel mähis maha põleda?

    Tänud vastajatele

    #2
    Esmalt postitatud xenonx poolt Vaata postitust
    Tere!

    Ehk oskab keegi põhjust aimata, miks selline asi juhtub? Tundub nagu oleks liikuv osa kinni jäänud. Tüüritaval poolel peaks ju sulgunud olekus niikuinii mähisel pinge peal olema. Kui kelk peaks pooldevinna jääma siis sellepärast ju ei tohiks veel mähis maha põleda?

    Tänud vastajatele
    Ma olen versiooni kuulnud, et kui nö "raud osad" tolmu või sodi tõttu kokku ei saa-siis põleb mähis maha kuna see mõjutab induktsiooni. Kuna magnetahel on nõrgem.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #3
      Tere!
      www.effex.ee kirjuta otsingusse "kontaktor" ja vali välja või lase poes soovitada. Enne tee selgeks, kui suur vool kontaktorist läbi käib.
      Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

      Comment


        #4
        Kellegil kogemusi ise uue mähise pealekeeramisega? Kas peab olema kindel arv keerdusid või sobib kui takistuse järgi keerata. Vanal keerdude lugemine küll ebaõnnestus

        Comment


          #5
          Tahad ise mähkida? Igasuguste mähiste mähkimise kogemusi on mul aastakümnete kaupa.
          Traadi diameeter peab olema õige. Kui on liiga peenike, siis põleb kiiremini maha.
          Keerdusid peab olema vähemalt kindel arv. Kui on liiga vähe, siis ei jõua tõmmata.
          Selliste vanade kontaktorite asendamiseks on vaja teada koormusvoolu maks. väärtust, mähise juhtpinge väärtust ja nende järgi valida uus.
          Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

          Comment

          Working...
          X