Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

BMW 725 1999. a. turvapadja tuli põleb

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    BMW 725 1999. a. turvapadja tuli põleb

    Tere! Probleem tundub olema kõrvalistuja istmes asuvas anduris, mis pidada rikkis olema. Leidsin netist pildi ja kirjelduse miskit sorti simulaatori kohta, mis seda andurit asendaks. Oskab keegi kommenteerida, mis elukaga tegu ja kas ise selle asemele midagi aretada ei saa? P.S. Simulaator on vajalik vaid tule kustutamiseks, airbag toimib sellega edasi ikka. Väidetavasti kasutatakse seda lahendust nt. sportistmete jms. korral...

    #2
    Vs: BMW 725 1999. a. turvapadja tuli põleb.

    Peaks olema tegu kundepoolse istme mahuanduriga.
    Ju see kutu on ja sestap tuli põleb. Enda bemmil INPA näitab istumisanduri viga.
    Mina lahendasin asja teistmoodi.

    Siin ei hakka kribama, räägin privas.

    Kui panna simulaator, siis jah padi töötab, aga ta rakendub ka siis, kui käib avarii ja sa autos üksi, ehk siis "simuga" rakendub ka kundepoolne padi, kui ta korras.
    Kui istumise andur ok, siis rakendub kunde padi ainult siis, kui keegi reaalselt istub kõrvalistmel.
    EDIT: A.R ka õigus allpool, kontrollida ka juhtmeid / pistikut.

    Comment


      #3
      Vs: BMW 725 1999. a. turvapadja tuli põleb.

      Kas iste sees olev juhtmestik on terve?
      Hiljuti oli juhus et tuli põles ja parandaja oli nõus 100€ eest korda tegema.
      Et paneb sinna takisti ja siis tuli ei põle.

      Sai mõõdetud, istme pistikus ühendust pole.
      Kate pealt ära, jäik juhe istme ääres murdunud, uus, pehme jupp asemele ja töötas.
      Tuli kustunud.

      Comment


        #4
        Vs: BMW 725 1999. a. turvapadja tuli põleb.

        Mis asendis ta ühendust peab näitama, koormaga või ilma? Ega ma ise asja veel näinud pole, alles ülehomme saan ligi. Eks ma siis proovin lähemalt uurida... Aga kiitus praegu!

        Comment

        Working...
        X