Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kindlustus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kindlustus

    Mul üks sõiduauto siin, suhteliselt harva leiab kasutust, juhtub, et vahest mitu kuud ei liigu, nii ka äsja juhtus. Varem olin ka nõnda toiminud, et kui kindlustus läbi, siis ei ole kohe teinud, vaid oodanud kuni kuu aega mil liikuda vaja ja siis olen netis ära teinud ja kohe hakkab ju kehtima ning siis pool aastat tiksuma lasknud. Viimatine pakkumine oli üsna madal juba, 27eur pool aastat. Nüüd paar kuud seisnud ja täna tegin siis rsk üle 40 euri oli pool aastat:/. erinevae pakkujate juures kõikjal tunduvalt kallim. Kas hinnad selle paari kuu taguse pakkumise ajast tõesti nii palju tõusnud või tekitas see paari kuuline auk mulle hoopis selle kindlustuse hinnalisa?
    otsija

    #2
    Vs: Kindlustus

    Tutvu kindlustuse tingimustega ja saad vastuse.

    Comment


      #3
      Vs: Kindlustus

      Lootsin et ehk keegi teab juba vastust, mul pole mitte ühe kindlustuspakkuja vaid kõigi puhul on hind tõusnud.
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Kindlustus

        Elu on läinud paremaks, elu on läinud lõbusamaks.
        Värskeim CPI number näitab, et elu on jälle 3,2% paremaks läinud. Tarbijatele ei tohiks see üllatus olla.

        Comment


          #5
          Vs: Kindlustus

          Ühesõnaga mu viimase 10 aasta stabiilse iga poolaasta euro paarine hinnalangus on nüüd paratamatu 13 eurine hinnatõus ja kõigil on samamoodi olnud sellel aastal viimase paari kuu jooksul?
          otsija

          Comment


            #6
            Vs: Kindlustus

            58.68€ tuli just arve terve aasta kindlustust minu masinale, üks kolmetäheline kindlustusandja.
            Üllatusin, et nii väike summa.
            Noh autol kW ka 75 kõigest ja sõidan igapäevaselt.

            Olen rahul. Teengi aastaks tavaliselt. Kuude kaupa ei tee. Kuna auto kasutuses koguaeg..

            Minu teada, kui autot ka ei kasuta, siis peab kindlustus nagunii olema. Kui ei ole, siis tehakse sundkindlustus ja maksadki üle..
            Võin eksida, aga minuteada nii on.

            Kui ei soovi maksta ja auto seisab, siis ajutiselt arvelt maha..

            Comment


              #7
              Vs: Kindlustus

              Kui autol lõpeb kindlustus, siis sundkindlustus on oodatav aasta pärast peale viimase poliisi kehtivuse lõppu, enne antakse valida kas teed ise kindlustuse või võtad ajutiselt arvelt maha. Kui on ette teada et auto ei hakka lähiajal osalema teeliikluses, on targem arvelt maha võtta. Võib ka teha ühe kuu kindlustuse ja jälle aastaks rahu majas.
              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
              Konfutsius

              Comment


                #8
                Re: Vs: Kindlustus

                See "arvelt maha"-tegevus on ametliku nimega "registrikande ajutine peatamine", mida saab teha ka maanteeameti e-teeninduses.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: Kindlustus

                  Tundub et teistel ei ole olnud viimase paari kuu jooksul ca 50% kallinemist, siis seega ongi mul selle paariks kuuks tegemata jätmise tõttu kuidagi lajatunud korralik summa selga? Kui nii siis ei tasu paariks kuuks tegemata jätta vaid igal juhul ära teha kohe, kuna hiljem lihtsalt maksad rämedalt rohkem. Loodetavasti kukub sinnasamma tagasi poole aasta pärast kuhumaale varasemalt langenud oli, mingeid lakse ma korraldanud ei ole 10 aasta jooksul, seega selle tõttu ka tõusta ei ole saanud. mul sellel masinal 92kW ja PZU kõige odavam, teen seal alati.
                  otsija

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: Kindlustus

                    Kunagi sai LKF'ist järele küsida mille alusel konkreetse isiku boonused arvestatakse. Kas see nii ka praegu on, ei tea, pole vaja olnud.
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Vs: Kindlustus

                      Ei pruugi õigesti meeles olla, aga juba mitmed aastad tagasi oli jutt, et selline ühtne koefitsent, mis sõltus kindlustusstaažist ja kahjude ajaloost ning mille üle arvet pidas LKF või mõne muu nimega eelkäija, kaob ära ja igal kindlustusseltsil on võimalik omaenda kriteeriumite järgi seda makse suurust rehkendada.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Re: Vs: Kindlustus

                        Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
                        ...mul sellel masinal 92kW ja PZU kõige odavam, teen seal alati.
                        Küsi pangalt ka hinnapakkumist.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: Kindlustus

                          See paari kuune auk küll midagi ei muuda. Tsiklil iga aasta 5 kuud pausi ja autole ka tavaliselt kohe uut ei tee, vaid siis kui jälle sõita vaja. Viimati seisis peaaegu aasta. Viimased 5-6a suht sama hind olnud.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: Kindlustus

                            Ehk sattusid haldusreformiga kallimasse tsooni?
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Kindlustus

                              Tartu linnas sees elan. Tõsi millalgi eelmine aasta kirjutasin end siia Tartusse sisse, varem olin jõgevamaal, äkki seetõttu see muutus siis alles nüüd avaldus?
                              otsija

                              Comment

                              Working...
                              X