Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Peale LED esitulepirnide paigaldust autoraadio tugevalt häiritud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Peale LED esitulepirnide paigaldust autoraadio tugevalt häiritud

    ma üritasin leida muunduri skeemi aga siiani ei õnnestunud
    siin on selliste kirjeldus mis paistavad enam vähem ostetavad

    https://www.banggood.com/AKAS-R6-LED...r_warehouse=CN ///

    seal on kirjas midagi 70W ? paari kohta ??? (allpool olev reklaam pilt) näitab et vastutulijat ei häiri . . . ? ? ?
    ____________________

    muidugi on siin küsimärke rohkem (ma olen piisaval vana , et ma põhimõttliselt ei viitsi halvasti esitatud infotst seda välja lugeda mida sealt välja lugeda ei ole võimalik...)
    • kuima õieti aru sain on neil mingi ?turbo? ventilaator
      • mis ?peaks? töötama ka talvetingimustes
        • et kui ma õieti aru saan siis kinnikülmunud vent sulab ülesse pirni soojusega ja hakkab (peale üles-sulamist) tööle ???ja üles-sulamise ajal ta läbi ei põle??? ← see oltetus tuleb konfirmeerida (eesti keeles) sellele oletusele tuleb saada kinnitus asjatundjalt
    • teine paha lugu on et pirne jahutatakse mootoriruumi
      • see on paha kui mootoriruumis on süttivaid gaase või vedelikke
      • see on samuti paha kui mootori ruumis on tolm ja vedelike pritsmed mis jahutusradiaatoritesse võivad sattuda ... nende effektiivsust halvendada või hoopis rivist välja viia ...
    • ei ole aru saada kas nende EU riikides/Eestis kasutamine on lubatud
    viimati muutis kasutaja ci139; 14 m 2019, 01:29.

    Comment


      #17
      Vs: Peale LED esitulepirnide paigaldust autoraadio tugevalt häiritud

      Led esitulepirnid esituledes kuhu need pole ette nähtud paistavad väga hästi silma ja seega on see üks lisapõhjus, millega politsei tähelepanu pälvida ja neile "hambusse" jääda ja kui just ostetud ülevaatusega ringi ei sõida siis enne ülevaatust tuleb tavapirnid esituledesse tagasi panna (osadel autodel on esitulepirnide vahetus päris aeganõudev ettevõtmine) .

      Kui paremini valgustavaid esitulesid on vaja siis seda saab tegelikult ka korralikumate tänavalegaalsete halogeenidega. Alustada tasuks küll sellest, et tasuks oma tuled lähemalt üle vaadata s.t. mis seisukorras on tulede klaasid ja reflektorid ning kindlasti tasuks üle pirnidele jõudev pinge just siis kui pirnid küljes ja põlevad. Pole üldse harvad juhtumid kui võrreldes auto generaatoril/akul oleva pingega jõuab pirnile koormuse all 1-2-3 V madalam pinge ja see mõjutab juba oluliselt pirni valgusjõudu. Selle vastu oleks lahenduseks releede kasutamine esitulede ahelates nii, et toide pirnile tuleks läbi relee otse auto akult ja tulede lüliti juhiks siis ainult tulede releesid. Releede kasutamise puhul aitaks ahela pingelangu veel vähendada veidi jämedamate kaablite kasutamine tulede "jõuahelas".
      20+ aastat elfafoorumis

      Comment


        #18
        Vs: Peale LED esitulepirnide paigaldust autoraadio tugevalt häiritud

        4. postituses oli juba vastus kasutamise kohta:

        Laternas kasutatav lamp peab vastama E-reegli nr 37 või nr 99 nõuetele ja sellise lambi asendamine vahetatava LED valgusallikaga on keelatud. Laternale, milles kasutatakse LED valgusallika moodulit, peab olema kantud tähis MD.

        Comment

        Working...
        X