Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Laserline mahuandurid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Laserline mahuandurid

    Sai hangitud järgmine Ford , millel (eeldatavasti tehases koos immoga) peale pandud alarm, mis nimetab ennast LaserLine. Kaskot tehes selgus, et mahuandurid ei reageeri isegi poole tunni pärast sees käega vehkimisele.
    Nondest anduritest ei jaga ma ööd ega mütsi, ammugi mitte ingliskeelset nime mille kaudu googeldada Kas on mõni kodune meetod, kuidas noid andureid kontrollida?
    Kust otsida alarmiplokki? Äkki on lihtsamal juhul mõni juhe lahti (you know, ford and all ), ning selle kasti pealt saaks äkki alarmi täpse tüübi välja lugeda.

    Kaskotädile ei meeldinud muuhulgas asjaolu, et ust võtmega lahti keerata ei saanud, ehkki kinni sai . Mõni fordi eripära?

    EDIT: Alarm ikka lase_r_line mitte laseline
    Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

    #2
    Ninii, kuna keegi ilmselt teemat ei valda (mina kaasarvatud ), siis käisin just andureid ja mikkeriplokki vahetamas.
    Paigaldajaga juttu puhudes sain teada, et noodsamad andurid ja mikriplokk on laserline valupunktid. Sealt sain kaasa vanad (loe: esialgu mittetöötavad) andurid ja ploki. Isiklikult kavatsen küll uurida, mis on karul kõhus

    Seda siis lihtsalt teadmiseks, kui keegi kunagi samalaadse probleemiga otsingut piinab
    Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

    Comment


      #3
      Originally posted by Andy00@Apr 12 2004, 06:08
      Kaskotädile ei meeldinud muuhulgas asjaolu, et ust võtmega lahti keerata ei saanud, ehkki kinni sai . Mõni fordi eripära?

      No mu autol (Calibra) on sama moodi st. kui alarm on peal, siis võtmest ust lahti keerata ei saa.

      Comment


        #4
        Originally posted by pitbull+Apr 25 2004, 21:27--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (pitbull &#064; Apr 25 2004, 21:27)</td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteBegin-Andy00@Apr 12 2004, 06:08
        Kaskotädile ei meeldinud muuhulgas asjaolu, et ust võtmega lahti keerata ei saanud, ehkki kinni sai . Mõni fordi eripära?

        No mu autol (Calibra) on sama moodi st. kui alarm on peal, siis võtmest ust lahti keerata ei saa.[/b][/quote]
        Uurisin ise ka seda asja ja aru ei saa, miks tädikesele see ei meeldinud (kuigi paar päeva tagasi sai uuesti auto ette näidatud ja siis ta seda enam kontrollida ei tahtnud ). Minu mõistus leiab, et on väga hea, kui lukust alarmi maha võtta ei saa. Seega võib pätt lukusüdamikule tiiru peale keerata, aga sisse ikkagi ei saa.
        Tagaluugil juba deinstallisin traadijupi, mis ühendab südamikku tegeliku lukuga Sisse saab ainult rellaka või klaasi kaudu.
        Nagu vahelduvvool - on ja ei ole

        Comment

        Working...
        X