Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Sildade reguleerstend

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sildade reguleerstend

    Kas keegi on kokku puutunud/ise teinud auto sildade reguleerstendi,kaasa arvatud asja elektrooniline pool.
    Kujutan ette,et asi võiks toimida laseri(te)ga.
    Äkki teab keegi mõnda linki vihjata.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    #2
    Hmm Väga huvitav asi tundub olema.Ma ise tahtsin kunagi sama asja teha kuid see jäi pooleli. Kahjuks ma ei oska mingit linki kah annada aga kui valmis saad siis anna teada. Praeguseni ise reguleerin telliskividega kuid praktika näitab ,et sellise sillaga üle 100km /h sõita ei julge.
    Alati põleb midagi.(SUURE LEEGIGA)

    Comment


      #3
      Olen sellis asja näind.
      Kutt keetas rataste külge need laser viibad mingi kronsteiniga ja siis tal olid garaasi põrandal jooned ja auto pidi olema õige kohapeal ja kuidagi nii ta tegi.

      Comment


        #4
        Laser iseenesest ei ole probleem.Saaks kasutada näiteks laser kaardikeppe või mingit muud laserpointerit.Probleem tekib selle laserikiire lugemisega.Nimelt spetsialistid arvavad,et need "lugemise märgid" peaksid olema ca 2 mm tagant.Seega,laserikiir peab olema peenike.Küsimuseks jääb,kuidas seda näitu fikseerida.Iga 2 mm tagant mingi diood?Vist pole võimalik,kuna dioodid on ise füüsiliselt juba suuremad.Mingi laseritundlik display? ???
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #5
          Keerlev peeglitest trummel ja 1 diood? Et kui trummel keerab tahu õige nurga all ette, siis peegeldab valguse sinna dioodi, muidu mööda... (Mingi sarnane meetod on nende kassa triipkoodilugejatel laserkiire hajutamiseks üle suure pinna)

          Comment

          Working...
          X